• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Samochody specjalne, ratownicze itp.

OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.479 158 2
Akurat w przypadku tego VW ktoś chciał "poprawić" fabrykę i naniósł żółty kolor na białe pasy, które są oryginalnie już pomalowane przez Wikinga. Może być tak, że przy próbie zmywania tej żółtej farby zejdą też białe pasy i zostanie sama czerwień nadwozia. Spróbować zawsze można...
A co do srebrnego nadwozia, to racja. Używałem zmywacza z Herpy aby usunąć tampon druk na srebrnym podkładzie, i niestety zmywać rozpuścił też farbę na nadwoziu. A teraz ciężko dobrać podobny kolor, bo odcieni srebrnego jest wiele:ostrozny:.
Strażak z tymi żółtymi pasami zostaje, bawię się na tą chwilę policją. Idzie nawet nawet... ale wolę nie zapeszyć.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Komentarzy mało, bo na sierść alergia :LOL:
Model fajny, podobają mi się kolory i belki już przyjemniejsze dla oka. Poprzednik ZOLL też jest u mnie.
 

Podobne wątki