• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Samochody PRLu wydawnictwa Hachette

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.113 7 0
#1
Na "konkurencyjnym" forum pojawiło się takie zdjęcie:
274ca993f1dc3.jpg

(pożyczone od kolegi o pseudonie Duderes) podobno seria testowa w skali 1/24. Bliższe szczegóły niestety nie są znane. Na stronie wydawcy brak informacji
 
OP
OP
przemek77

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.113 7 0
#5
Udało mi się wejść w posiadanie Fiata 125p z tej kolekcji. Mówiąc szczerze... z odległości 1 metra wygląda nieźle, z bliska da się zauważyć sporo niedoróbek a parodią są tylne światła, które są zwyczajnie malowane (można na to przymknąć oko w 1/43 ale już nie w 1/24) i mam pewne wątpliwości czy przy cenie 100zł za model kolekcja się przyjmnie
IMG_20190301_204219.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#6
Szału chyba nie robi, polonez chyba lepiej wykonany? Fiata nie mam ale poloneza tak i z tego co zachwalał sprzedajacy to mialbym mega wykonany a jest wykonany normalnie...
 
OP
OP
przemek77

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.113 7 0
#7
Ja akurat Poloneza nie mam, więc nie porównam, 125p zakupiłem ze względu na sentyment do tego auta ale zachwycony nie jestem. Jutro mogę dodać lepsze zdjęcia. W trzecim numerze za Warszawę M20 robi zwyczajnie Pobieda z rosyjskiej serii (nawet znaczków im się zmienić nie chciało) a w czwartym ma być Łada 2103 więc moim zdaniem należy spodziewać się mnóstwa przeszczepów z tamtej serii
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#8
No ja sie zastanawialem nad prenumerata, nawet sie juz zdecydowalem ale jakos jeszcze nie zadzownilem, 90zł model w prenumeracie a ma byc kolo 40 numerow, polowa pewnie beda ruskie...
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#10
Ja bym chetnie nabyl jakby był stary maluch, syrenka i kilka innych ale wiekszosc to pewnie beda modele nie warte tej ceny.