• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Samochody osobowe z czasów dzieciństwa - kolekcja Adama

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
#23
Świetnie wyszła Ci ta Dacia. Pochromuj jeszcze klamki w drzwiach i przycisk do otwierania bagażnika. Będzie wtedy super.
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#25
Modele jak zawsze pierwsza klasa, nowe szczegóły, dodatkowo super zdjęcia wszystkich razem. Nic tylko czekać na zapisy, a potem cieszyć się i podziwiać z bliska.
Pytanie Adam, czy będzie możliwość zamówienia modelu z jakimiś dodatkami jak na powyżych zdjęciach? Skrzynki na butelki, a może drewniane skrzynki na owoce czy warzywa. Pozdrawiam i Życzę zdrowia.
 
OP
OP
adamwyt

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
#26
Modele jak zawsze pierwsza klasa, nowe szczegóły, dodatkowo super zdjęcia wszystkich razem. Nic tylko czekać na zapisy, a potem cieszyć się i podziwiać z bliska.
Pytanie Adam, czy będzie możliwość zamówienia modelu z jakimiś dodatkami jak na powyżych zdjęciach? Skrzynki na butelki, a może drewniane skrzynki na owoce czy warzywa. Pozdrawiam i Życzę zdrowia.
Przyznam się że myślałem o tym. Te skrzynki na zdjęciu są z czeskiej firmy Small Models ale ja chyba zrobię jako opcje drewniane skrzynki z jabłkami, burakami, ogórkami lub ziemniakami. Przy okazji to jeżeli któryś z kolegów ma w piwnicy drewnianą skrzynkę na warzywa to prosiłbym o pomierzenie i zdjęcia poglądowe. Wydaję mi się że były nieco mniejsze niż te plastikowe.
Na pewno będzie możliwość zamówienia modelu z osobistym napisem na boku.
Na przykład:
Użytek Własny
Jan Nowak
(opcjonalnie adres)

Jednak na spersonalizowane modele będę wymagał zaliczki. Ja mam bardzo liberalne podejście do zamówień i jak już niektórzy mogli się przekonać, każdy bez żadnych konsekwencji może w ostatniej chwili zrezygnować z zakupu. Pewnie ciężko by mi było jednak sprzedać samochód Jana Nowaka Janowi Kowalskiemu. Jest też ryzyko że wtedy Janek N. miałby jakieś żale że ktoś inny ma samochód z jego osobistymi danymi ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
#27
Kapitalnie wyglądają te Syreny. Zdjęcia, jak zwykle u Ciebie, niesamowicie klimatyczne. No a fotki rodzinnego zjazdu "syrenkowiczów" - rewelacyjne. Jest co podziwiać. (y)

Pytanie Adam, czy będzie możliwość zamówienia modelu z jakimiś dodatkami jak na powyżych zdjęciach? Skrzynki na butelki, a może drewniane skrzynki na owoce czy warzywa. Pozdrawiam i Życzę zdrowia.
Przepraszam Adamie, że się wtrącę w Twoim wątku, ale skrzynki można kupić u drugiego Adama @Adam66
np.-tu.
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#28
Przyznam się że myślałem o tym. Te skrzynki na zdjęciu są z czeskiej firmy Small Models ale ja chyba zrobię jako opcje drewniane skrzynki z jabłkami, burakami, ogórkami lub ziemniakami. Przy okazji to jeżeli któryś z kolegów ma w piwnicy drewnianą skrzynkę na warzywa to prosiłbym o pomierzenie i zdjęcia poglądowe. Wydaję mi się że były nieco mniejsze niż te plastikowe.
Na pewno będzie możliwość zamówienia modelu z osobistym napisem na boku.
Na przykład:
Użytek Własny
Jan Nowak
(opcjonalnie adres)

Jednak na spersonalizowane modele będę wymagał zaliczki. Ja mam bardzo liberalne podejście do zamówień i jak już niektórzy mogli się przekonać, każdy bez żadnych konsekwencji może w ostatniej chwili zrezygnować z zakupu. Pewnie ciężko by mi było jednak sprzedać samochód Jana Nowaka Janowi Kowalskiemu. Jest też ryzyko że wtedy Janek N. miałby jakieś żale że ktoś inny ma samochód z jego osobistymi danymi ;)
Dziękuję za informację, osobiście będę napewno zainteresowany kilkoma modelami w różnych wersjach, najchętaniej wypełnione skrzyniami z warzywami lub owocami.
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#29
Kapitalnie wyglądają te Syreny. Zdjęcia, jak zwykle u Ciebie, niesamowicie klimatyczne. No a fotki rodzinnego zjazdu "syrenkowiczów" - rewelacyjne. Jest co podziwiać. (y)



Przepraszam Adamie, że się wtrącę w Twoim wątku, ale skrzynki można kupić u drugiego Adama @Adam66
np.-tu.
Jak Adam napisał będą opcje ze skrzynkami, więc wybiore od niego.
Tak czy inaczej, dziękuję za informację bo może znajdą zastosowanie przy innym projekcie. Dodatkowo widzę, że oferta jest dosyć urozmaicona i ciekawa.
 
OP
OP
adamwyt

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
#31
Przepraszam Adamie, że się wtrącę w Twoim wątku, ale skrzynki można kupić u drugiego Adama @Adam66
np.-tu.
Bynajmniej nie chciałbym dublować pomysłów Adama i w jakikolwiek sposób być jego konkurencją. Sam uwielbiam i kupuję dodatki które robi. Wręcz zachęcam do zakupów u @Adam66

Wydawało mi się że to by było ciekawe uzupełnienie.
Jeżeli zrobię jakieś skrzyneczki to tylko dla siebie i ewentualnie jako uzupełnienie do modelu i w sprzedaży wiązanej z Syrenką.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
#36
Piękne... Po prostu piękne... (y)(y)(y) Nie można wzroku oderwać. Aż się gębusia cieszy, że będzie można ustawić się w kolejkę po taki pojazd. :)
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#39
Wszystkie są wspaniałe, ciężko będzie się zdecydować i wybrać tylko jeden model.
Już wiem, że trzeba zacząć wrzucać do skarbonki i uzbierać chociaż na 2 lub 3 sztuki.
 

Podobne wątki