• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Samochody osobowe z czasów dzieciństwa - kolekcja Adama

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
#1
Po prezentacjach w trzech pozostałych kategoriach, przyszedł czas na założenie bliźniaczego wątku w dziale samochodów osobowych. Zaczynam od modelu, a w zasadzie to jeszcze prototypu zrobionego ręcznie, całkowicie od zera. Syrena 105 to jest samochód którego nie mogło zabraknąć w mojej kolekcji. Zawsze miałem pecha z licytacją tych modeli z Tololoko i jakoś tak się stało że zacząłem go rzeźbić samemu.
DSC_7056.jpg
DSC_7057.jpg
DSC_7058.jpg
DSC_7060.jpg
DSC_7063.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#7
Kapitalnie zrobiłeś tą Syrenę. Wygląda rewelacyjnie, a i otoczenie dodaje jej realizmu. Tak jak koledzy napisali - jeszcze tablice, chmura niebieskiego dymu i jest pełen realizm. (y) Jestem pod wrażeniem. (y)
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.883 2 0
#8
Kawał dobrej roboty wykonałeś i trzeba Ci pogratulować talentu:)bo ta Syrenka jest rewelacyjna i z chęcią ogląda się takie arcydzieła(y)prezentacja też super.
 
OP
OP
adamwyt

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
#12
Syrenka105. Tym razem potraktowna przez nieostrożnego drugiego użytkownika drogi, czas i czynniki atmosferyczne. Dla porównania, na drugim planie znajduje się prezentowany już w maju prototyp. Zarówno jeden, jak i drugi model wykonany całkowicie od podstaw. Wersja zniszczona powstała z odpadów produkcyjnych. Jako tło posłużyła wykonana kilka miesięcy temu przez synka diorama.

DSC_8063.JPG
DSC_8064.JPG
DSC_8070.JPG
DSC_8074.JPG
DSC_8075.JPG
DSC_8077.JPG
DSC_8082.JPG
DSC_8060.JPG
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.761 301 15
#13
Syrenka105. Tym razem potraktowna przez nieostrożnego drugiego użytkownika drogi, czas i czynniki atmosferyczne. Dla porównania, na drugim planie znajduje się prezentowany już w maju prototyp. Zarówno jeden, jak i drugi model wykonany całkowicie od podstaw. Wersja zniszczona powstała z odpadów produkcyjnych. Jako tło posłużyła wykonana kilka miesięcy temu przez synka diorama.

Zobacz załącznik 594675 Zobacz załącznik 594676 Zobacz załącznik 594677 Zobacz załącznik 594678 Zobacz załącznik 594679 Zobacz załącznik 594680 Zobacz załącznik 594681 Zobacz załącznik 594682
Kurza twarz, że tak powiem... Zawstydzasz nas, tak sobie myślę...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#20
Rewelacyjna jest Twoja praca modelarska. Jestem pod wrażeniem i znów zbieram szczenę z podłogi. Ten "syrenkowy złomek" idealnie wpisał się w klimat dioramy syna. (y) Wygląda jak realna stara Syrena stojąca gdzieś na tyłach gospodarstwa.
 

Podobne wątki