• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Samochody elektryczne

womo

Aktywny użytkownik
Reakcje
1.105 33 1
#21
Tak. Mieszkałem wtedy za granicą. Po kontakcie z agentem ubezpieczeniowym w sprawie ubezpieczenia elektryka dowiedziałem się, że przez garaż który miałem w bryle budynku ubezpieczenie domu wzrosłoby o 40%. Tam już elektryki liczą jako zagrożenie pożarowe ...
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#22
Tak. Mieszkałem wtedy za granicą. Po kontakcie z agentem ubezpieczeniowym w sprawie ubezpieczenia elektryka dowiedziałem się, że przez garaż który miałem w bryle budynku ubezpieczenie domu wzrosłoby o 40%. Tam już elektryki liczą jako zagrożenie pożarowe ...
O widzisz. Niestety ubezpieczyciele zawsze szukają dziury w całym. Tak jak często piszą, że samochód z LPG grozi wybuchem, chociaż ja nie słyszałem, żeby jakiś samochód z LPG wybuchł.
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
#23
Ostatnio na Bemowie blok się jednak spalił od elektryka czy hybrydy.
 

womo

Aktywny użytkownik
Reakcje
1.105 33 1
#25
Tak oglądam tę hondę i coraz bardziej przypomina mi civic pierwszej generacji. Piękne autko. Kawał dobrej roboty zrobili projektanci ...
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#26
Tak oglądam tę hondę i coraz bardziej przypomina mi civic pierwszej generacji. Piękne autko. Kawał dobrej roboty zrobili projektanci ...
Takie było założenie projektantów. E jeździ bardzo fajnie, super przyspieszenie i rewelacyjnie trzyma się drogi.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.562 386 20
#28
Dacia, jak widzę, rozwija się... Rumuni nie poddali się i produkują dalej Renaulta jako swój samochód. U nas się nie udało... :(
 

RS11

Znany użytkownik
Reakcje
153 0 0
#29
Zamaskowany Mercedes EQS, zdjęcie wykonane 25.04.2021. Mimo że już wiadomo jak będzie wyglądał od marca, to nadal w ruchu jest chyba 8 zamaskowanych egzemplarzy. Różnią się detalami wnętrza, bateriami, wyposażeniem.
EQS IMG_6053.jpg
EQS IMG_6058.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 0
Skala 1:1 5
Skala 1:1 1
Skala 1:1 83
Skala 1:1 237

Podobne wątki