• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Samochody dostawcze 1:1

OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Nie temat bardzo realny tylko zwykły "fake"...

http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/zuk-bedzie-znow-produkowany-i-to-jaki/eje55j

"Wszystkich tych, którzy dobrnęli do końca tekstu przepraszamy – jak wiele lat temu śpiewał Kazik Staszewski zrobiliśmy to dla „zwykłej draki, w ogóle prawdy nie ma w tym”. Nie będzie żadnego nowego Żuka, w każdym razie my nic o nim nie wiemy. Jeśli podsunęliśmy komuś pomysł, który uda się zrealizować, zwyczajowy procent za pomysł (dobry?) prosimy wpłacić na konto dobroczynnej fundacji. Andrzej Ligerski nie istnieje, podobnie jak grupa biznesmenów z Biłgoraja. Skąd więc wziął się pomysł na taki artykuł, tyle tygodni po 1 kwietnia? Po kilkudniowej przerwie media obiegła informacja o nowym polskim aucie. Niestety, znów nie dowiedzieliśmy się, jak miałaby wyglądać produkcja, ile miałoby kosztować auto, szczerze powiedziawszy niczego się nie dowiedzieliśmy. Za to trochę się zdenerwowaliśmy i odreagowaliśmy w ten sposób." ~redakcja Auto Świat
 

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
Na spacerku z psiakiem postanowiłam uwiecznić PIGEON-a sąsiada.
Podoba mi się ten krwisty kolorek jego "floty", i co najlepsze, wszystkie auta identyczne.
WP_20150905_14_37_13_Pro.jpg
WP_20150905_14_36_57_Pro.jpg
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
931 15 0
Problem z brudnym zasyfionym psem? nie ma sprawy. Dzwonisz i przyjeżdża taki Van, który dostarcza nie paczki ale czystość dla Twojego pupila. Podjedzie pod dom prosto na trawniku i gitara. W śroku suszarka prysznic i inne takie:

20150912_131623.jpg
 

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
Stało sobie takie coś pod lokalnym salonem BMW, inaczej nie zwróciłbym uwagi... aż musiałem się cofnąć sprawdzić co zacz... i odetchnąłem z ulgą, to jednak nie było to co myślałem. :ROFL:

Zdjęcie0804.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 5
Skala 1:1 0
Skala 1:1 5
Skala 1:1 1
Skala 1:1 83

Podobne wątki