• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Samochodowa makieta modułowa.

Brodagaz

Znany użytkownik
No jakoś też sami nie jesteście a modułów jak nie było tak nie ma a gadania 5 stron, nie chcę być złośliwy ale tak to jest jak się wyważa otwarte drzwi. Kombinacje normy i gadanie, a ilu zainteresowanych tyle odmiennych zdań więc podejrzewam że jeszcze dużo wody upłynie zanim coś powstanie co się da połączyć na wystawie, szkoda .

Astro

Znany użytkownik
Zamówić profile a zrobić skrzynki to różnica :)
Na Włocławek, choćbym pękł, nie zrobię. Z tym, że ja mam kolejowo-samochodowe moduły na tapecie na bazie profilu "szczecinskiego" więc roboty trochę więcej. Ale na Rumię powinienem się wyrobić pod warunkiem, że kolega @kotebi mi szybko ogarnie przesłane profile ;)
Jak je dostanę to ruszę z relacją na forum.

M&M

Znany użytkownik
No jakoś też sami nie jesteście a modułów jak nie było tak nie ma a gadania 5 stron, nie chcę być złośliwy ale tak to jest jak się wyważa otwarte drzwi. Kombinacje normy i gadanie, a ilu zainteresowanych tyle odmiennych zdań więc podejrzewam że jeszcze dużo wody upłynie zanim coś powstanie co się da połączyć na wystawie, szkoda .
No to prawda ( wyważanie drzwi ) , że 5 stron o profilach i trawkach. A to nie do końca ważne ja czekam na konkrety i się dostosuje.

Brodagaz

Znany użytkownik
Panowie luzik nikt nikogo nie zmusza do makiet modułowych, może kiedyś przyjdzie taki czas że komuś się uda i zbuduje moduł, trzymam za Was kciuki i przed następną wystawą za rok zadam to samo pytanie : Kto jedzie ze swoim modułem ? :)

Astro

Znany użytkownik
Bo też nie widzę żadnego modułu i nie wiem jak dostosować swoje.
Niebawem będę pokazywał swoje kolejowo samochodowe, gdzie będę bazował na profilu szczecińskim, postaram się dostosować kolor traw pod normę SMM, i jakby ktoś chciał się wpiąć miedzy moje pętelki to też przygotuję mu wytyczne. Ale w przyszłosci pojawi się i odejście 90stopni pod samą samochodową i tu już na pewno będę bazował na wytycznych kolegi @Ciemny.