• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Salon Modelarstwa HOBBY, 27-28.10.2007, Poznań

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
#23
byłem i przyznaję że było dość ciekawie i nie ma co ukrywać ale to co wystawili nasi sąsiedzi z zachodu (makieta w rogu) była rewelacyjna, wygrywała dla mnie ze względu na sposób jej zaprezentowania czyli ładne tło i co najważniejsze oświetlenie :cool:
 
Reakcje
0 0 0
#25
Zdjęcia z Poznania:
 

Załączniki

Reakcje
0 0 0
#26
Przepraszam, za zdublowane posty, ale limit załaczników jest nieubłagany :???:
 

Załączniki

Reakcje
0 0 0
#27
Kolejne zdjęcia:
 

Załączniki

K

Kpt.Nemo

Gość
#32
Wszystkie opinie są słuszne a zarazem nie do końca, zwłaszcza że niektóre wnioski sa wyciągane przez postronnych obserwatorów.
Do połączenia makiet w będącej w odwrocie wielkości H0 nie doszło, bo organizator nie zapewnił odpowiedniej ilości stojaków, dwa i pół segmentu z Łodzi miało się połączyć z kilkoma niejakiego Pana Koobe, któren to nie przyjechał, a w miejsce którego Prezes Pyssa ściągnął awaryjnie Monsieur Lewińskiego, także udział niedobitków z Wrocławia do ostatniej chwili był pod znakiem zapytania.
Enkowcy zaiste imponująca wystawili makietę, lecz wybaczcie chwilami było odrobinę nudno na tych bezkresnych przestrzeniach, TT bez większych zmian, mimo ogromnej ilości budowniczych i userów na forumTT, niezmiennie ich honoru broni Grzesiek Molenda, gdzie pozostali.
Itd. itd.
Niemiecka makieta bardzo ładna i pomysłowa, szczególnie pomysł z tłem i oświetleniem.
Wniosek jest jeden, publiczność uwielbia ruch, nie imponują jest kolejne metry makiety na której co pół godziny jedzie pociąg, dlatego Międzychód i makieta Krzyska Młodzikowskiego którego do tej pory, wielcy nie uważają nawet za modelarza biły rekordy oglądalności.
Zmierzch segmentowych tasiemców, kto wie?

Dla mnie osobiście największym przeżyciem było wysłuchanie wykładu mistrza LL, i w tym co napisałem nie doszukujcie się złośliwości, a to dlatego że Master po raz pierwszy przemówił "ludzkim głosem".
Wyrazy uznania, nie każdy po latach głoszenia ortodoksyjnych poglądów odważyłby się na coś takiego.

Dodatkowo trzech kolegów z naszego klubu zdobyło nagrody( każdy zajął drugie miejsce w swojej kategorii) co tylko może cieszyć i dopingować do pracy, do czego i Was namawiam, ponieważ w przyszłym roku już po raz piąty będzie organizowana ta impreza.
Budujemy modele i za rok spotykamy się w Poznaniu.

Samochodziki jak zwykle głośne i nudne.
Dziewczęta urodziwe i skąpo odziane ku uciesze starych i młodych ....oczu.
Na dworcu Ol49, Ok22 i niemiecka 03 oraz kot "mikol" sztywniejący obok torów.

I to tylko tyle, a może aż tyle.

PS. Najwyższy czas odrzucić animozje i poważnie porozmawiać, pisząc to mam na myśli modelarzy z Krakowa, miło byłoby się spotkać na takiej imprezie.
 
A

Anonymous

Gość
#33
Kpt.Nemo napisał(a):
Wniosek jest jeden, publiczność uwielbia ruch, nie imponują jest kolejne metry makiety na której co pół godziny jedzie pociąg, dlatego Międzychód i makieta Krzyska Młodzikowskiego którego do tej pory, wielcy nie uważają nawet za modelarza biły rekordy oglądalności.
Zmierzch segmentowych tasiemców, kto wie?
Rozmawiałem z wieloma osobami na ten właśnie temat. Nuda zabija - niestety...
Patrzę na to pod kątem pozyskania nowych "dusz" w tym skomputeryzowanym i zdanym na łatwiznę świecie. Nie, jako miłośnik siedzenia godzinami przy szlaku w realu - bowiem i po pół godzinie bolą mnie nogi albo tyłek i mam już dość czekania, aż "coś" się wreszcie pojawi...

Kpt.Nemo napisał(a):
Najwyższy czas odrzucić animozje i poważnie porozmawiać, pisząc to mam na myśli modelarzy z Krakowa, miło byłoby się spotkać na takiej imprezie.
W Bielsku? :grin:
"Łódzcy" wszak notorycznie na brak pofałdowania terenu i świeżego powietrza narzekają ... A tu TAKIE górki i do tego dotlenione! :LOL:
No a Krakusy to o rzut mokrym beretem mają.

:cool:
Tolo
 

gemol

Aktywny użytkownik
Reakcje
137 13 0
#35
Kpt.Nemo napisał(a):
....mimo ogromnej ilości budowniczych i userów na forumTT, niezmiennie ich honoru broni Grzesiek Molenda, gdzie pozostali...
Był jeszcze Pamelar ze swoimi dwoma skrzynkami i Piotr Z. z Porąbką. Mało, ale w przyszłym roku pewnie będzie więcej.
 
K

Kpt.Nemo

Gość
#38
UNIVERS napisał(a):
Kpt.Nemo napisał(a):
(...)

Wyrazy uznania, nie każdy po latach głoszenia ortodoksyjnych poglądów odważyłby się na coś takiego.

(...)
Co masz konkretnie na myśli? ;)
Dokładnie to co powiedziałem.
Jeśli słuchałeś wypowiedzi wspomnianego przed powiedzmy pięciu laty, i tegorocznej będziesz wiedział o co chodzi.
 

Podobne wątki