• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SA101/SA102

Preki

Aktywny użytkownik
PGM
Reakcje
99 2 0
#2
Świetnie, czyli nigdy nie będzie dane mi się nim przejechać. Miałem być na imprezie w ubiegłym roku, ale coś nie wyszło :(
 

Szwed1978

Znany użytkownik
Reakcje
5.305 58 3
#3
Świetnie, czyli nigdy nie będzie dane mi się nim przejechać. Miałem być na imprezie w ubiegłym roku, ale coś nie wyszło :(
Jak jeździły po Półwyspie Helskim to wiele razy nimi jeździłem. Wtedy był to nowy tabor. Ale takie pytanie mam czy ktoś wie co się stało ze środkowym wagonem bo na Hel jeździły trójczłonowe SA101
 
OP
OP
Mateusz M

Mateusz M

Znany użytkownik
SKMK
Reakcje
18 0 0
#6
Domyślam się ,że odłączyli ten człon bo pojazd miał słabą moc ,a jak mało osób nim jeździło to po co szynobus ma się męczyć z dodatkowym członem.
 

Bodek

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 4 0
#11
Ale takie pytanie mam czy ktoś wie co się stało ze środkowym wagonem bo na Hel jeździły trójczłonowe SA101
Na Hel planowo nigdy nie jeździły SA101. Natomiast przez kilka lat kursowały tam SA102 i nie tylko jako 3 członowe, bo w sezonie letnim pojawiały się też w wersji 4 członowej - dodatkowy człon odpinano od drugiego pojazdu, czyniąc go dwuczłonem.
 
OP
OP
Mateusz M

Mateusz M

Znany użytkownik
SKMK
Reakcje
18 0 0
#12
Jastarnia luty 97 Jastarnia przed dwudziestoma latami, poc. 93023 Reda - Hel. Po lewej SU45-213 na czele pociągu 9326 Hel - Gdynia gł.Jastarnia przed dziesięcioma laty, poc. 93023 Reda - Hel. Po lewej SU45-213 na czele pociągu 9326 Hel - Gdynia gł.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 3

Podobne wątki