1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Służby według marpama28

Dyskusja w 'Pojazdy specjalistyczne' rozpoczęta przez użytkownika marpama28, 6 Września 2017.

1. marpama28

marpama28 Znany użytkownik

Witajcie.

Długo zbierałem się do założenia tego tematu ze względu na małą ilość posiadanych modeli z jakichkolwiek służb. Niedawno się to jednak powoli zaczęło zmieniać. Jako, że w większości zajmuje się ciężarówkami służby również będą z nimi związane. Dlatego na pierwszy ogień idzie:

VW T5 BAG.

Służba raczej nie jest miło wspominana przez kierowców, jednak jest to pewnego rodzaju symbol :D

W modelu przyciemniłem szyby folią, dodałem nową galeryjkę z kogutami, podmalowałem i dodałem parę detali

1:1

kh-bag-vw-t5-zwei-antennen-voli.jpg

1:87

IMG_7578.JPG
    IMG_7580.JPG
    IMG_7579.JPG

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania, Piotrek :)

• Super! Super! x 10

2. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Odwzorowanie fajne ale do malowania tylnych świateł to się nie przyłożyłeś;)

• Doceniam Doceniam x 1
  3. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Ładnie wykonany model . Mi się podoba .

• Doceniam Doceniam x 1
  4. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Fajnie odwzorowane detale, podoba mi się (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  5. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Ciekawa przeróbka tego modelu. Jeszcze poprawić tylne światła dodać antenki i będzie jak oryginał. :)

• Doceniam Doceniam x 1
  6. Foto998

Foto998 Aktywny użytkownik

"Ulubieńcy" kierowców, fajnie go zrobiłeś. Czekam na więcej prezentacji ze służbami ;)

• Doceniam Doceniam x 1
  7. maciek66

maciek66 Znany użytkownik

Ciśnienie podnosi znaczy się wykonany tak jak trzeba.:D

• Śmieszny Śmieszny x 1

Udostępnij