• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Służby MSW i inne RYSA13

Reakcje
15 0 0
Witam. Po zimie czas na wiosnę... a że wiosna bywa kapryśna czasami nawałnice wyrządzają szkody. Wtedy potrzeba napraw a w szczególności energetyka ma co robić :)

IVECO EUROCARGO 4x4 (zabudowa Energetyka PL) jeszcze kalki z jakimś opisem i będzie git ;).
Zobacz załącznik 300867 Zobacz załącznik 300868 Zobacz załącznik 300869 Zobacz załącznik 300870

cdn...pozdrawiam :D
Witam :) mam pytanie, z usług jakiej firmy korzystasz jeśli chodzi o kalkomanie?
 

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Bardzo mi się podoba ta kolekcja. Ostatnie iveco ciekawe gdyby nie ta zabudowa z nurkiem to wyglądałby na ciężki samochód ratownictwa technicznego.
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Modele pojazdów Policji z USA (Firma BUSCH) są u nas na forum widywane, Ja osobiście postanowiłem zbudować od podstaw takowe modele a mianowicie zmienić zupełnie kolorystykę, wygląd i oznakowanie. Przeglądałem wiele pojazdów policji z za wielkiej wody i padło na miejscowość El Monte około 20 mil na wsch. od Los Angeles w stanie California.

FORD Crown Victoria POLICE CAR El Monte

S0208.JPG
S0209.JPG
S0210.JPG

CHEVROLET Caprice POLICE CAR El Monte Highway Patrol
S0211.JPG
S0212.JPG
S0213.JPG
S0214.JPG


cdn...pozdrawiam :D
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Renomowany producent BUSCH nie powstydziłby się takich radiowozów w swojej ofercie. Ale jak ma się takie zdolności modelarskie i takie prezentowane okazy, to wszystkich producentów miniatur można zawstydzić. Pozdrawiam.
 

Podobne wątki