• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Służby MSW i inne RYSA13

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
Dzięki... (y) Ja też żałuję że nie wypaliło mi w tym roku :niepewny: ale jakoś tak się wsio posypało szkoda bo miałem chęć się spotkać ze starymi prykami :LOL:. Więc proszę mi tam porobić ładne fotki i relację zdać w odpowiednim temacie ;).
Fotki masz jak w banku ale ładne raczej nie będą sam rozumiesz , modele to jeszcze ale ekipa do pięknych nie należy :ROFL::ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Ostatnio przeglądając internet natrafiłem na pewne foto MAN-a F2000 w wersji wojskowej i ...:rolleyes:. No właśnie przeszukałem swój magiczny kartonik i znalazłem kabinę z Kibri a wyszło to tak :). Zostało mi jeszcze do dokończenia za kabiną stelaż z kilkoma elementami. Na lawecie docelowo stanie T-55 :podstepny:.
MAN F2000 40.464 6x6 wersja wojskowa.
S0181.JPG
S0182.JPG
S0183.JPG
S0184.JPG


... gdzieś na postoju ;).
S0185.JPG


cdn...pozdrawiam :D
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.673 67 1
Jeszcze nigdy nie widziałem mana jako ciągnik w naszym wojsku , a tu proszę . Z ciekawości aż w internetach sprawdziłem i jest . Jest także jeszcze volvo FL :podstepny:
Model świetnie się prezentuje , zresztą jak zawsze u Ciebie ;)
 

Podobne wątki