• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Służby MSW i inne RYSA13

OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Witam. Trafiło mi się wolne więc nadrabiam zaległości i oto one :)

FIAT DUCATO AMBULANS "P"
S0152.JPG
S0153.JPG
S0154.JPG
S0155.JPG


Suzuki Grand Vitara - KPP Pułtusk H636 model wykonany przez Kolegę "B..a" duży + dla niego (y).
S0156.JPG
S0157.JPG
S0158.JPG


MB ACTROS "HAKOWIEC" 452[D]81
wraz z KONTENEREM 452-K1 z fikcyjnej JRG Kamienna Góra.
S0159.JPG
S0160.JPG
S0161.JPG


cdn...pozdrawiam :D
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.321 108 2
Super Ducato , widać że ogrom pracy w niego włożyłeś, Mercedes też bardzo ładny , a i zmiany w Suzuki mi się podobają (y)
 

Ludlego

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Ducato już na fb widziałem, wyszło kapitalanie. Hakowiec na Actrosie, też ładnie się prezentuje :)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Wszystkie są kapitalne ,dobrze że chociaż Suzuki będę miał :):):) jak patrze na pozostałe to aż się gotuję w sobie:mad: takie cudne (y)(y)(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.826 386 20
Świetne modele. Podobają się wszystkie, a najbardziej Ducato. Gratuluję wykonania. (y)(y)(y)
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Dukato świetne, MB hakowiec też mi się podoba, natomiast Suzuki po Twoich dokonaniach fantastyczne, gratuluję.
P.S. Czy dochodzą do Ciebie wiadomości na P.W.?, wysyłałem ich już kilka i nie mam odpowiedzi.
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Dziękuję Wszystkim za miłe słowo :) Ambulans Ducato leżał u mnie przeszło rok czasu i czekał na kalki ale się udało i go dokończyłem.
P.S. Czy dochodzą do Ciebie wiadomości na P.W.?, wysyłałem ich już kilka i nie mam odpowiedzi.
Napisałem do Ciebie przed momentem PW zobacz proszę czy dostałeś bo jeśli nie to trzeba zgłosić ;)
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Witam.
Dawno nic tu się nie działo więc trzeba z tematu kurz zdmuchnąć :D. A więc coś co lubimy na naszych drogach, szczególnie w dużych miastach...
UWAGA!! BOsięRobikorecek - hey... :LOL:

BMW 5 E60 BOR
S0162.jpg
S0163.jpg

BMW X5 E53 BOR
S0164.jpg
S0165.jpg

MB S-klasa W221 BOR - Prezydent :podstepny:.
S0166.jpg
S0167.jpg

...eskorta Prezydenta :gwizd:.
S0168.jpg


...cała kolumna :).
S0169.jpg


cdn...pozdrawiam :D
 

Podobne wątki