• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Służby MSW i inne RYSA13

OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Witam. Trafiło mi się wolne więc nadrabiam zaległości i oto one :)

FIAT DUCATO AMBULANS "P"
S0152.JPG
S0153.JPG
S0154.JPG
S0155.JPG

Suzuki Grand Vitara - KPP Pułtusk H636 model wykonany przez Kolegę "B..a" duży + dla niego (y).
S0156.JPG
S0157.JPG
S0158.JPG

MB ACTROS "HAKOWIEC" 452[D]81
wraz z KONTENEREM 452-K1 z fikcyjnej JRG Kamienna Góra.
S0159.JPG
S0160.JPG
S0161.JPG

cdn...pozdrawiam :D

Brodagaz

Znany użytkownik
Super Ducato , widać że ogrom pracy w niego włożyłeś, Mercedes też bardzo ładny , a i zmiany w Suzuki mi się podobają (y)

lotus102

Znany użytkownik
Wszystkie są kapitalne ,dobrze że chociaż Suzuki będę miał :):):) jak patrze na pozostałe to aż się gotuję w sobie:mad: takie cudne (y)(y)(y)

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Świetne modele. Podobają się wszystkie, a najbardziej Ducato. Gratuluję wykonania. (y)(y)(y)

SCYZOR

Znany użytkownik
Dukato świetne, MB hakowiec też mi się podoba, natomiast Suzuki po Twoich dokonaniach fantastyczne, gratuluję.
P.S. Czy dochodzą do Ciebie wiadomości na P.W.?, wysyłałem ich już kilka i nie mam odpowiedzi.

OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Dziękuję Wszystkim za miłe słowo :) Ambulans Ducato leżał u mnie przeszło rok czasu i czekał na kalki ale się udało i go dokończyłem.
P.S. Czy dochodzą do Ciebie wiadomości na P.W.?, wysyłałem ich już kilka i nie mam odpowiedzi.
Napisałem do Ciebie przed momentem PW zobacz proszę czy dostałeś bo jeśli nie to trzeba zgłosić ;)

OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Witam.
Dawno nic tu się nie działo więc trzeba z tematu kurz zdmuchnąć :D. A więc coś co lubimy na naszych drogach, szczególnie w dużych miastach...
UWAGA!! BOsięRobikorecek - hey... :LOL:

BMW 5 E60 BOR
S0162.jpg
S0163.jpg

BMW X5 E53 BOR
S0164.jpg
S0165.jpg

MB S-klasa W221 BOR - Prezydent :podstepny:.
S0166.jpg
S0167.jpg

...eskorta Prezydenta :gwizd:.
S0168.jpg

...cała kolumna :).
S0169.jpg

cdn...pozdrawiam :D