• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Służby MSW i inne RYSA13

OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.920 386 20
Twoje przeróbki są świetne. Wszystkie zrobione z dużą dokładnością i wszystkie się podobają, a najbardziej ambulans.
 

Ludlego

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Najbardziej podoba mi się kartka na sprinterze. Sprinter żandarmów trochę jakby dziwny mi się wydaje z tą przednia belką ;) Co do MB Citan też ładnie wyszedł.
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
Znalazła się i żandarmeria! Kurcze, dbałość nawet o tak małe detale powala na kolana, im więcej zdjęć tym szczęka opada niżej. Gratuluję Rafale (y)
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
...heheheh :LOL: Michał nie namawiaj mnie żebym zrobił wszystkie cysterny w PL bo będziecie musieli pozbyć się wszystkich cystern z napisem STRAŻ POŻARNA... ale powiem Ci że zdobyłem RENO z WAWY i może niedługo ją pokażę.
A na dobranoc taka jeszcze jedna SPRINTER-ka :D

MB SPRINTER "R" DELFIS pojazd z miasta POLIC (koło Szczecina) firma MEDIKA
S0133.JPG
S0134.JPG
S0135.JPG
S0136.JPG

Podziękowania za udzielona pomoc i fotografie dla:
Pana Zbigniewa Wojtowicz z KP PSP Police oraz dla personelu medycznego z firmy MEDIKA z POLIC
cdn...pozdrawiam :D
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.406 108 2
Kurczaki przeoczyłem dwie ostatnie świetne prezentacje, tyle fajnych modeli , żetony najfajniej się prezentują ale reszta modeli też super i jak zawsze na najwyższym poziomie modelarskim.
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Cześć, dzięki za odwiedziny ;).
W związku z tym iż nie posiadam zbyt dużo pojazdów ciężarowych niegabarytowych i nie związanych ze służbami, postanowiłem nie zakładać nowego tematu i moje " inne " będę pokazywał też tutaj :).
Na pierwszy ogień PIĘKNA SCANIA BLACK AMBER :podstepny:. Oryginalny pojazd wypuszczony w limitowanej serii 100 szt. ale sam model myślę że już nie koniecznie :p ale za to model malowany jest oryginalnym lakierem. Model pokazuję bez lusterek ponieważ scania idzie na warsztat :D.
SCANIA R 730 "BLACK AMBER" (czarny bursztyn).
S0137.JPG
S0138.JPG
S0139.JPG
S0140.JPG
S0141.JPG
S0142.JPG


cdn...pozdrawiam :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.920 386 20
Scania wygląda kapitalnie. Co tam chcesz z niej zrobić. Szkoda przerabiać takiego fajnego modelu, no chyba, że dasz kierowcę, graty do środka i oznaczenia.:podstepny:
 

Podobne wątki