• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Służby MSW i inne RYSA13

OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#88
Cześć ;) Dziś kilka uaktualnionych modeli z gablotki, miłego przeglądania.

VW POLO ...tzw "L"edwo jadę :gwizd:
S0109.JPG
S0110.JPG

NEOPLAN Ukraińskiego przewoźnika :)
S0111.JPG
S0112.JPG
S0113.JPG
S0114.JPG

i oczywiście "CHARTY" GOŃCZE SG ;)
S0115.JPG

LAND ROVER Defender 110 STRAŻ GRANICZNA ...i stare dobre czasy "zielonej" granicy :cry:.
S0116.JPG
S0117.JPG

LAND ROVER Defender 110 POLICJA ...wycofany z użytku z KPP Kamienna Góra
S0118.JPG

S0119.JPG


cdn...pozdrawiam :D
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#91
Land rovery świetne szczególnie straż graniczna mi się podoba, a za naukę jazdy Cię nie lubię ;):D, bo mnie wyprzedziłeś :ROFL::ROFL::ROFL:.
Jak zwykle fajne modele (y)
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#92
Widzę że kolekcja Land Rover'ów powiększa się.Najciekawsza w malowaniu Straży , a za "L" to i mnie podpadłeś :mad:,gdyż i ja miałem zamiar wykonać podobne autko:).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#93
I mnie też Land Rovery najbardziej się podobają z tych ostatnio pokazanych. Na drugim miejscu nauka jazdy.
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#98
Cześć Wszystkim, dzięki za odwiedziny :)
...za naukę jazdy Cię nie lubię ;):D, bo mnie wyprzedziłeś :ROFL::ROFL::ROFL:.
...za "L" to i mnie podpadłeś :mad:,gdyż i ja miałem zamiar wykonać podobne autko:).
Panowie :LOL: teraz czekam na wasze "L-ki" jeździ tyle tego po PL że czasami korkują drogi :D więc dobierzcie inne kolorki i nikt nikomu nie podpadnie :podstepny:.
Dziś model który widuję u sąsiadów z południa i też od nich czerpałem pomysł ale ten oczywiście zarejestrowany w PL.

TATRA 815 4x4 PŁUGO-PIASKARKA
S0120.JPG
S0121.JPG
S0122.JPG
S0123.JPG
S0124.JPG
S0125.JPG


cdn...pozdrawiam :D
 

Podobne wątki