• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Służby MSW i inne RYSA13

OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#21
Jak możesz to zdradź tajniki zakrycia tych dziur na dachu od przedniego koguta.
:gwizd: Cieniutki pędzelek "000" farbka i zapełnianie dziurek farbą :D cała technologia zakrycia przednich dziurek, niestety z tylną już nie było tak łatwo i trzeba było wsadzić tam kawałek HIPS-u co niestety widać :oops:.
 

Ludlego

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#22
Piękna kolekcja ambulansów! Najbardziej do gustu przypadł mi VW T5 i Transit, szkoda, że nie robią takich w sprzedaży;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#23
:gwizd: Cieniutki pędzelek "000" farbka i zapełnianie dziurek farbą :D cała technologia zakrycia przednich dziurek, niestety z tylną już nie było tak łatwo i trzeba było wsadzić tam kawałek HIPS-u co niestety widać :oops:.
Dzięki za info. A ten HIPS z tyłu wyglada jak wywietrznik, więc wcale nie szpeci karetki. Jak dla mnie to wygląda świetnie.
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#26
Witam po przerwie :) Dziś troszku ze służb POLICJI.

VW PASSAT nieoznakowany z wideo-rejestratorem, widywany w rejonie Bydgoszczy. Pozdrowienia dla załogi ;).
S0035.JPG
S0036.JPG


OPEL VECTRA nieoznakowany z wideo-rejestratorem, widywany na odcinku A4 w rejonie Legnicy :D
S0037.JPG
S0038.JPG


OPEL VECTRA V6 WRD KMP Kraków
S0039.JPG
S0040.JPG


VW PASSAT (nr takt. jest wymyślony)
S0041.JPG
S0042.JPG


FORD MONDEO (nr takt. jest wymyślony)
S0043.JPG
S0044.JPG


VW CADDY WRD KMP Poznań
S0045.JPG
S0046.JPG


VW T5 APRD (nr takt. jest wymyślony)
S0047.JPG
S0048.JPG


cdn...pozdrawiam :D
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#27
No to kolejny raz jestem rozbity prezentacją:)
Tajniackie wozy z tablicą świetlną na tylnej półce , a już czapki drogówki po prostu SZOK:eek:
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#30
Ze względu na istnienie tych modelu w naszym życiu mam co do nich mieszane uczucia :D Modele bardzo fajnie odwzorowane , ciekawa kolekcja się uzbierała tych samoróbek .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#31
Piękne te Twoje przerobione modele. Wyglądają bardzo realistycznie. Gratuluję (y)
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#33
Dzięki Panowie :)
Narobiłeś tego już sporo.Może dasz radę cyknąc jakąś fote zbiorową?
Piotrek niedługo powinienem dostać kalki więc kilka wozów policji przybędzie, jak je zrobię to specjalnie dla Ciebie fota grupowa będzie zrobiona ;). Dziś delikatnie po strażacku.

Iveco Stralis JRG 3 Kraków 303[K]39
S0049.JPG
S0050.JPG
S0051.JPG
S0052.JPG



MB Actros JRG-2 Wałbrzych 382[D]39
S0053.JPG
S0054.JPG
S0055.JPG
S0056.JPG
S0057.JPG


cdn...pozdrawiam :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#35
Na strażackich się nie znam, ale te modele zrobione bardzo fajnie. Gratuluję.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
#36
Mimo że, już kiedyś widziałem te modele, to cały czas jestem pod ogromnym wrażeniem , Twojego warsztatu i dopracowania szczegółów.(y)
 

Simon

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#40
Cysterny są profesjonalnie zrobione. Scenka gdy stoi koło jakieś drogi przy lesie z linia wężową byłaby idealna do nich. Zazdroszczę posiadania ich.
 

Podobne wątki