• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja RzKP (Rzeszowska Kolej Podłogowa)

cyruss

Znany użytkownik
Donator forum
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
314 1 0
#24
Też się kiedyś tak bawiłem, na podłodze, mając lat -naście lub -dzieścia. Wtedy to było m. in. E44 nowsze stare Piko na które poszła pierwsza moja wypłata na PKP. I osobowe Schichta. Do tego automatyka na przekaźnikach.
Za parę lat emerytura, może na dłużej wrócę do rodzinnego Przemyśla to i może się na dzikim wschodzie spotkamy przy jakiejś makiecie.
 

leszek-rzeszów

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
281 1 1
#25
Witam Cię Kacprze. Jakoś tego wątku wcześniej nie zauważyłem :) To prawie sąsiedzi jesteśmy :) Ja 20 km. na północ od Rzeszowa mieszkam. No to widzę, że w okolicy kolejny pasjonata :) H0 to może będzie okazja spotkania się przy makiecie lub też przewietrzyć wspólnie swoje składy :)
 
OP
OP
hobbystah0

hobbystah0

Znany użytkownik
Reakcje
490 20 1
#28
Ach, jakby te dekodery dźwiękowe faktycznie dawały takie efekty jak na filmiku :)
Moje zdanie jest takie, że przy cenach dekoderów dźwiękowych i możliwościach jakie dają, absolutnie nie warto w nie inwestować. Zapewne wielu się nie zgodzi, ale za cenę dekodera z dźwiękiem wolę sobie kupić dodatkowy 1 lub 2 wagony do składu.