• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja RzKP (Rzeszowska Kolej Podłogowa)

hobbystah0

Znany użytkownik
Reakcje
490 20 1
#1
Witam
Z racji braku dostępu do makiety, która czeka na rozbiórkę oraz ogólnego braku miejsca trzeba sobie jakoś radzić :) i tak powstała RzKP, która zakłada "ujeżdżanie" i testowanie własności jezdnych realnych składów na różnych układach torowych.
Dzisiaj wyszło z tego takie cuś:

P1110331.JPG


Jazdy miały na celu sprawdzić działanie rozjazdów z gazetki tak znienawidzonej przez wszystkich. Mogę tylko od siebie powiedzieć, że jak za 15zł to są bardzo dobre.
Głównym bohaterem dzisiejszych jazd był "prawie TLK Chopin / EN Metropol", ograniczając zmianę pociągu do przepięcia lokomotywy z EU07 na 163.

P1110326.JPG


A tak wygląda moja zabawa z dźwiękiem ;) :
 

cyruss

Znany użytkownik
Donator forum
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
314 1 0
#2
... a po zabawie jest okazja poznać wnętrze pojazdu wybierając z niego zebrane z podłogi paprochy z dywanika. U mnie to byłaby zabawa wysokiego ryzyka ze względu na kota.
 
OP
OP
hobbystah0

hobbystah0

Znany użytkownik
Reakcje
490 20 1
#10
Nie wiem, czy można to nazwać "więcej"... ale nie udostępniałem jeszcze tego filmu:


Nic nowego się nie pojawia, bo wszystkie lokomotywy rozgrzebane w warsztacie :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#11
Nie wiem, czy można to nazwać "więcej"... ale nie udostępniałem jeszcze tego filmu:


Nic nowego się nie pojawia, bo wszystkie lokomotywy rozgrzebane w warsztacie :)
Ciekawe filmiki wstawiasz ale wg mnie to nie potrzebna ta muzyczka. Lepiej słuchałoby się dźwięków jadącego pociągu. Nawet jak nie masz dekodera dźwiękowego to lepszy jest dźwięk toczących się kół po szynach niż ta muzyczka...
 

Maciek Wójcik

Znany użytkownik
Reakcje
1.076 127 15
#12