• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja RzKP (Rzeszowska Kolej Podłogowa)

cyruss

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
317 1 0
#24
Też się kiedyś tak bawiłem, na podłodze, mając lat -naście lub -dzieścia. Wtedy to było m. in. E44 nowsze stare Piko na które poszła pierwsza moja wypłata na PKP. I osobowe Schichta. Do tego automatyka na przekaźnikach.
Za parę lat emerytura, może na dłużej wrócę do rodzinnego Przemyśla to i może się na dzikim wschodzie spotkamy przy jakiejś makiecie.
 

leszek-rzeszów

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
281 1 1
#25
Witam Cię Kacprze. Jakoś tego wątku wcześniej nie zauważyłem :) To prawie sąsiedzi jesteśmy :) Ja 20 km. na północ od Rzeszowa mieszkam. No to widzę, że w okolicy kolejny pasjonata :) H0 to może będzie okazja spotkania się przy makiecie lub też przewietrzyć wspólnie swoje składy :)
 
OP
OP
hobbystah0

hobbystah0

Znany użytkownik
Reakcje
497 20 1
#28
Ach, jakby te dekodery dźwiękowe faktycznie dawały takie efekty jak na filmiku :)
Moje zdanie jest takie, że przy cenach dekoderów dźwiękowych i możliwościach jakie dają, absolutnie nie warto w nie inwestować. Zapewne wielu się nie zgodzi, ale za cenę dekodera z dźwiękiem wolę sobie kupić dodatkowy 1 lub 2 wagony do składu.