• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Rybnik 2008

Olek

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
W dniach 12, 13 września odbędzie się spotkanie "modularzy" kolejowych w siedzibie Fundacji Elektrowni Rybnik. Jest to impreza sponsorowana - osoby, które zgłosiły swoje moduły mają zapewniony nocleg i wyżywienie. Jednakże w spotkaniu może wziąć udział każdy zainteresowany - oczywiście w charakterze publiczności, obserwatora, fotoreportera itp.
12 września od godz. 16.30 rozpoczynamy budowę szlaku, pierwsze jazdy próbne przewidziane w godzinach "nocnych".
13 września od godz. 10.00 rozpoczęcie imprezy, 14.00 - obiad, zakończenie spotkania około godz. 18.00.

Aleksander Gomola
Fundacja Elektrowni Rybnik
olter@interia.pl
 

Patryk.K

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Byłem, widziałem. ;)
 

Załączniki

Patryk.K

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
cd.
 

Załączniki

Doris

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#6
Też byłam i widziałam : super super super.......super zero reklamy (nawet plakatu przy wejściu), super zero zainteresowania, super nudne moduły , super były tylko kotlety na obiad. Naprawdę pyszne ! Lepiej robić zamknięte imprezy niż propagować modelarstwo kolejowe w takim stylu. Zdjęć nie robiłam bo całość "atrakcji" jest powyżej na zdjęciach. Zastanawiam sie jeszcze - gdzie te piękne zdjęcia i porady jak zrobić realistyczne moduły, które widać na forum ? Sztuczne drzewka, mata zieleni z Heki czy Fallera !!?? Ratunku !!!
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#8
Doris napisał(a):
Też byłam i widziałam : super super super.......super zero reklamy (nawet plakatu przy wejściu), super zero zainteresowania, super nudne moduły , super były tylko kotlety na obiad...
Niema to jak porządnie pomarudzić i być niezadowolonym z wszystkiego. To już taka przypadłość nas Polaków.
Zainteresowanie było, tylko może nie o tej porze, w której byłaś Ty (czy byłeś) bo zabardzo nie wiem jak się do Ciebie zwracać. Raz piszesz jako kobieta, raz jako mężczyzna zdecyduj się jakiej jesteś płci.
A tak najlepiej to siąść i nic nie robić, a to co zrobi ktoś inny krytykować, nie wnosząc nic konstruktywnego w swojej wypowiedzi.
Nie znam Cię i twoich dokonań więc nie zamierzam Cię krytykować, ale co miało niby być takiego porywającego na tych modułach? Gruppen sex? Co takiego dzieje się codziennie, co można przedstawić na modułach. Kto chciał to coś ciekawego zauważył.

JA ZE SWEJ STRONY BARDZO DZIĘKUJĘ ORGANIZATOROM. Spotkanie dla uczestników pokazu, moim zdaniem, było dobrze zorganizowane. Każdy wiedział gdzie się ma rozłożyć i czym zająć. Była współpraca i dobra zabawa. Jeśli ktoś się źle bawił, to znaczy, że nie nadaje się na takie imprezy. Ale to jest tylko moje zdanie.
P.S. A kolacja... super prze pani. Parafrazując Szreka :D
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#10
A tak mi się jeszcze rzuciło na mózg. Dobrze by było, by forumowicze w swoim opisie w pozycji "skąd" mieli wpisaną miejscowość z której pochodzą, w której aktualnie mieszkają, bo to że z Polski to oczywista oczywistość.
 

tomek 05

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#11
Było super.Szkoda że tak krótko.
Podziękowania dla Olka za doskonałą organizację i miłe chwile.
Specjalne pozdrowienia dla kolegów z pokoju 5 i 11
Kto nie był niech żałuje!

Ps.Podziękowania dla Cyrussa za walizeczki i Elvisa za obsługę DCC.
 

Załączniki

OP
OP
O

Olek

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
Dziękuję wszystkim uczestnikom spotkania w Rybniku za stworzenie bardzo sympatycznej atmosfery. Po raz pierwszy miałem okazję współpracować z „grupą krakowską”, naprawdę było warto. W głównej mierze to dzięki Wam spotkanie doszło do skutku i mam nadzieję, że w przyszłym roku znowu się spotkamy, być może w szerszym gronie i większym wymiarze czasowym. Jeśli chodzi o ekipę ze śląska, to jak zawsze zjawili się niezawodni: Czesław, Klaus, Robert i Dominik – dziękuję, że zawsze można na Was liczyć. Jest jeszcze jedna osoba, która ma swój wkład w organizację imprezy – Elvis pełniący funkcję głównego elektryka/eksperta DCC, dzięki niemu szybko i sprawnie uruchomiono magistralę.
Nie dałbym rady zorganizować tej imprezy bez pomocy chłopaków z Rybnika im również dziękuję.
 

Karol K.

Znany użytkownik
Reakcje
69 0 0
#17
Panie Tomku mógłby pan założyć wątek, albo chcociaż troszkę opisać Pana dzieło, gdyż myślę, że wielu w tym ja było by zainteresowanych pana twórczością.
 

Paweł

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
11 0 0
#20
Minął już miesiąc, ale nie znalazłem czasu na wrzucenie zdjęć.
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Ł
Imprezy 25
Imprezy 48
Imprezy 95
Imprezy 14
Imprezy 0

Podobne wątki