• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Rybnik – Kolejowa Makieta Modułowa – 9-10 listopada 2019 r.

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
#1
Witam,

Chciałbym serdecznie zaprosić na wystawę makiety modułowej na terenie Kopalni Ignacy w Rybniku. W czasie wystawy będzie również stoisko z sklepu modelarskiego w Rybniku. Więcej informacji na plakacie, serdecznie zapraszamy :)
received_1095325247525424.jpeg
20191021_152016.jpg
 

andrzej.godula

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
241 0 0
#10
Oto kilka zdjęć zrobionych przez moją córkę Kamilę.
 

Załączniki

Michał22

Użytkownik
NAMR
Reakcje
12 10 0
#15
Większa powierzchnia hali równa się więcej zł :(( i więcej rozmów o zgodę :)
ale impreza super i miejsce ma swój klimat :)
Bardzo ładna makieta. Dziwiłem się, że tyle ludzi będzie w niedzielę na tak
odizolowanym skrawku Rybnika :)
 

Jarosław

Aktywny użytkownik
ŁKMK
Reakcje
737 4 0
#17
Bardzo dziękuję ekipie BGM za możliwość aktywnego uczestnictwa w tej małej, ale jekże wyjątkowej imprezie. Wyjątkowej z uwagi na klimatyczne miejsce. Dla mnie jako miłośnika przemysłu Górnego Śląska było to wyjątkowe przeżycie. Impreza ta robi się coraz sławniejsza, co widać było po frekwencji publiczności. Dodaję kilka zdjęć od siebie robionych na szybko w trakcie prowadzenie składu. Mam nadzieję, że impreza za rok również się odbędzie.
 

Załączniki

Jarosław

Aktywny użytkownik
ŁKMK
Reakcje
737 4 0
#18
Ciąg dalszy zdjęć
 

Załączniki

Podobne wątki