• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Rybnik – Kolejowa Makieta Modułowa – 9-10 listopada 2019 r.

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.012 28 1
#21
Najlepszy jest w tym filmie komentarz tej dziewczynki - " TO JEST TAKIE ŁAŁ ".
Wypowiedzi tych młodych widzów biorących udział w imprezie - utwierdza mnie w przekonaniu ,że modelarstwo kolejowe a zwłaszcza takie pokazy mają sens ! i oby tak było dalej.
Wojtek jak zawsze na straży braci modelarskiej :) (y).
I tak trzymać - gratuluję kolejnej udanej imprezy.
Pozdrawiam serdecznie
 
OP
OP
Merlin

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.372 2 0
#22
To i kilka słów ode mnie.
Miejsce klimatyczne, sala może i mała, ale to także ma swój urok. Ja jestem zadowolony, kopalnia również (odwiedziło nas łącznie ponad 1600 osób w ciągu dwóch dni), a miejsce nie jest w centrum Rybnika, zatem śmiało można powiedzieć, że ludzie są zainteresowani tematem, zarówno młodsi jak i starsi. Zwiedzającym też się podobało, pozytywne opinie dało się słyszeć nie tylko na filmie, ale również w trakcie jazd ;)

Wydaje mi się że uczestnicy również byli zadowoleni, mam nadzieję że uda się zorganizować imprezę ponownie za rok!
Zapraszam do relacji zdjęciowej :)

DSC_0263.JPG
DSC_0264.JPG
DSC_0266.JPG
DSC_0270.JPG
DSC_0284.JPG
DSC_0285.JPG
DSC_0294.JPG
DSC_0297.JPG
DSC_0300.JPG
DSC_0302.JPG
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#23
W imieniu moim i Szymona również dziękuję za fajną klimatyczną imprezę. Bardzo żałuję, że nie mogliśmy być w niedzielę. Gratuluję udanej imprezy.
 

Jarosław

Aktywny użytkownik
ŁKMK
Reakcje
737 4 0
#24
@Jarosław, Twoja ET42 jest jak wisienka na torcie na tych wyjątkowych makietach.
Makiety przepiękne. Podziwiam, są jak żywe.
Chętnie obejrzałbym jakiś film z przejazdu.
Dziękuję za te Twoje miłe komentarze, ale uważam, że bez sieci trakcyjnej ten model i tak jest tylko ładnie wyglądającą fikcją;) Nic, tylko trzeba budować moduły z siecią i takie mam od dawna plany. Niestety nie nagrałem żadnego filmu z przejazdu składu:( Jeszcze będzie okazja
 

Brejlovec

Moderator Działu Imprezy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
SMK Katowice
Reakcje
826 15 0
#26
Dziękuję bardzo organizatorom za możliwość sprawdzenia swojego składu pietrusów i ich "przewietrzenia" na makiecie. Układ może i nie zaduży ale ciekawy i złożony z super wykończonych modułów! Do pierwszego kontaktu z naszym hobby więcej nie trzeba.
Dziękuję też za pomoc Krzyśkowi za zaprogramowanie FREDA.
Szkoda, że mogłem przyjechać tylko na chwilę pod koniec soboty.
Gratuluję udanej imprezy! Takie imprezy rozbudzają zainteresowanie modelarstwem kolejowym a przecież nam wszystkim o to chodzi!
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
#28
Dziękuję za te Twoje miłe komentarze, ale uważam, że bez sieci trakcyjnej ten model i tak jest tylko ładnie wyglądającą fikcją;) Nic, tylko trzeba budować moduły z siecią i takie mam od dawna plany. Niestety nie nagrałem żadnego filmu z przejazdu składu:( Jeszcze będzie okazja
Jak będziesz chciał to zapraszam ;) rozstawimy Błonie połączymy moduły i będziesz miał pod drutem ;)
 

Podobne wątki