• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Rumia – TT weekend – 27-28 lipca 2019 r.

sun71

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
648 9 1
#1
Właśnie zakończył się TT weekend w Rumi. Impreza letnia, ze wspaniałą atmosferą. Dla mnie to była pierwsza impreza w TT, bardzo dziękuję kolegom za wspaniałe przyjęcie.
Kilka zdjęć z imprezy:
ABCC5842-C81E-4C42-8CB7-0ADD7C7D15E5.jpeg

Mój skład - wiem, że to nie ta baza, ale miałem tylko kilka nocy, żeby przygotować tabor na imprezę, hasłem przewodnim imprezy było vintage, dlatego wagony to przemalowane stare BTTB, lokomotywa od Piko. Swoją drogą to Piko zrobiło ten model dużo lepiej w TT niż w H0 - napęd ma dwa koła zamachowe.
rsz_dsc_0343.jpg
rsz_dsc_0352.jpg
rsz_dsc_0353.jpg
rsz_dsc_0356.jpg
rsz_dsc_0357.jpg
rsz_dsc_0367.jpg
rsz_dsc_0368.jpg
 

daromaro

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.261 103 84
#3
Zazdrosze troche Wam ;). Niestety za pozno sprawdzilem kalendarz i nie dotarlem do Rumii. Postaram sie byc na nastepnym spotkaniu TT. Poprosze o wiecej zdjec ;)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
#5
Wygląda to na mocną kompresję, albo filtr "oilbrush"... choc nie wszystkie takie są - może mocno wykadrowane??
 
OP
OP
S

sun71

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
648 9 1
#6
Wygląda to na mocną kompresję, albo filtr "oilbrush"... choc nie wszystkie takie są - może mocno wykadrowane??
Dokładnie zdjęcia są zrobione aparatem w telefonie przy dużym zoomie cyfrowym. Zapomniałem zabrać lustrzankę w drugim dniu imprezy, a koniecznie chciałem obfotografować ten szlak, szczególnie, że pojawił się pasujący klimatycznie tabor. Zastanawiam się długo czy wrzucać te zdjęcia, ale moduły są bardzo realistyczne i szkoda było by ich nie pokazać.
 

Podobne wątki