• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja RudTrans

OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
Witajcie! Dziękuję wszystkim za komentarze, jak i opinie, cieszę się że prezentowane przeze mnie modele przypadły Wam do gustu! :)
Z góry przepraszam za moją długą nieobecność, ale wszystko było spowodowane sprawami prywatnymi, ale w większości brakiem czasu, aczkolwiek to, że nie było mnie dłuższy czas na forum nie oznacza, że w kierunku modelarstwa nic się u mnie nie działo, zgromadziłem kilka ciekawych modeli, które postaram się systematycznie prezentować i nie robić już tak długich przerw od forum, a przeglądając już tematy niektórych z kolegów, wiem że sporo mnie ominęło i będzie trzeba to nadrobić...!

Ale dość zbędnego przedłużania...:)
Pierwszymi, po przerwie będą dwa Actrosy, najnowsze nabytki w firmie! Ale opuszczając wodzę fantazji... są to dwie wersje dealer'skie, które miały swoją premierę jakoś w środku wakacji, dostępne były one tylko i wyłącznie na rynek Niemiecki, zarówno Fuel Duel, jak i Green Liner wyszły w nakładzie 1000 sztuk.:cool:

Fuel Duel:
mod 1.jpg
mod2.jpg
mod3.jpg
mod4.jpg


Green Liner:
mod5.jpg
mod6.jpg


Oraz obydwa razem:
mod7.jpg
mod8.jpg
mod9.jpg
mod10.jpg


Zapraszam do komentowania jak i oceniania! ;)
Pozdrawiam!
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Bardzo mi się podoba Fuel Duel, aż narobiłeś mi smaka. Również na naszych drogach sporo się tego pojawiło, więc tym bardziej warty uwagi. Drugi Actros w ciekawym kolorku, szczególnie te felgi to mocny akcent. Ale na uwagę zasługują również świetne zdjęcia, modele wyglądają niemal jak prawdziwe.
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
Bardzo mi się podoba Fuel Duel, aż narobiłeś mi smaka. Również na naszych drogach sporo się tego pojawiło, więc tym bardziej warty uwagi. Drugi Actros w ciekawym kolorku, szczególnie te felgi to mocny akcent. Ale na uwagę zasługują również świetne zdjęcia, modele wyglądają niemal jak prawdziwe.
Potwierdzam, malowanie Fuel Duel'a swego czasu było bardzo często spotykanym akcentem na Polskich drogach, wydaje mi się że to chyba była jakaś kampania, tak jak to miało miejsce w przypadku Volva Fuel Conept, a zwyczajnie były to wersje testowe, zarówno Fuel Duel jak i Fuel Concept gościły u mnie w firmie, Volvo rzecz jasna na plus... :ROFL::ROFL:
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
MP4 do najpiękniejszych trucków nie należą, ale w tym wydaniu są mega! Tu dla mnie wygrywa zdecydowanie cały zielony aż prosi się o jakąś czarną ruchomą podłogę na siodło
 

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
634 4 0
Świetne modele. Ten Fuel Duel swego czasu był na allegro i sam miałem chrapkę na nie go. Tego zielonego to widzę pierwszy raz ale ten kolor jest mega.(y)
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Oba Actrosy wyglądają rewelacyjnie Fuel Duel ma fajne połączenie kolorów a ten drugi i ta jego zieleń jest mega(y)więc gratuluję świetnych modeli:).
 

Batonik90WnC

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 0 0
No No, ciągniki świetne, nie ma się co tutaj dużo rozpisywać. Znakomicie wyglądają w tym malowaniu. Green Liner jak żywy :)
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
Co jak co, modele masz Kacper konkretne, ale jakość robionych przez Ciebie zdjęć to już w ogóle kładzie na kolana. To jakiś aparat cyfrowy tak wspaniale robi te zdjęcia? Ostrość modelu i rozmazanie tła jest kozacka! Zdradzisz czym cykasz te foty? ;)