• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja RudTrans

OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
Witam, widzę że Scania się spodobała, co mnie bardzo cieszy! :)
Tak jak obiecałem, dzisiaj poszczególne zdjęcia Scanii jak i naczepy.
Teraz w firmie nieco się zmieniło, doszła jedna chłodnia, a także zestawy na podwoziu low deck. Branża nieco się zmieniła i Kempf'y poszły na sprzedaż, co nie oznacza że ich nie będzie...
Malowanie dealerskie moim zdaniem najlepiej pasuje do naczep, stąd też naczepy są w takich barwach.
Scania:
szczania.jpg

scania bok.jpg

tył jej.jpg

agregat.jpg

krone bok.jpg
chłodnia.jpg

Actros w low decku:
actros.jpg

bok.jpg

low deck.jpg

Grupowe zdjęcie czerwonych Scanii:
grupa.jpg

Oraz zapowiedź następnej prezentacji...
kronki.jpg

Z pozdrowieniami dla @Michał M. :D

Zapraszam do komentowania i oceniania... :)
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
Kacper znowu powalasz na kolana :) świetne scanie i brzydal również świetny (y) naczepy dopracowane na cacy :D bardzo mi się podobają owe składy (y)(y)(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.564 386 20
Świetnie przerobione te miniaturki. Kapitalnie wyszły Ci światła w ciągnikach. Możesz opisać jak je robiłeś?
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
Ładnie to wygląda, jedyne co to następnym razem tablice odblaskowe na tyle naczepy wytnij i przyklej normalnie z podkładem papierowym, bo dziwnie wygląda jak przez cienką kalkę przebija nadruk na naczepie. No i przed przyklejeniem delikatnie czerwoną farbą po brzegach cięcia - w innym razie biały papier pod kalką będzie szpecił okrutnie , to samo proponuję z blachami tylko tym razem farba czarna - efekt o niebo lepszy niż wygięte tablice rejestracyjne.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.672 67 1
Mercedes z firaną bardzo fajny , ale jak na tak nową sztukę to trochę za bardzo ściorany :D Scania jest pięknie wykonana . Kalki na przednich światłach , dekielki na przedniej osi , ten gryf na kabinie i dla mnie największy smaczek czyli kotły w kolorze kabiny .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Firana musi już mieć kilka lat skoro ją zaczyna zżerać, ale tylko na zderzaku i jednej rowerówce to za mało, ruda naprawdę lubi kronki. ;) Scanie są fenomenalne.
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
Witajcie!
Cieszę się, że zestawy przypadły do gustu.
Dziś tak jak pisałem pokażę drugi zestaw na podwoziu low deck. Naczepa w Actrosie jest styrana, czyli nie jest nowa, co jest przeciwieństwem Kronki spod Volva. Co do Volva to jest to trzecie o oznaczeniu FH16.
volovo.jpg

volovo 12.jpg

tyły.jpg

volvim 12.jpg

Dokładnie rok temu w Wielką Sobotę pokazywałem białe Volvo i czerwoną Scanie, dzisiaj także czerwono! :D

Zachęcam do komentowania i oceniania! :)

Wesołych Świąt!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.564 386 20
Pięknie wygląda to Volvo. Wszystkie Twoje przeróbki i dodatki tylko urealniają tą miniaturkę. Tak trzymaj. (y)