• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja RudTrans

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#1
Witam wszystkich, założyłem nowy temat, będę tutaj prezentował modele z mojej miniaturowej firmy :)

Informacje:
Firma zajmuje się transportem makulatury jak i innymi rzeczami związanymi z transportem na przysłowiowych "wannach". Posiadamy około 10 zestawów typu ciągnik + naczepa, jak i dwa hakowce. Większość pojazdów w naszej firmie jest nowych, spełniają one normę emisji spalin Euro6, Euro5 i Euro4.​

Na początek nasz pierwszy zestaw, a mianowicie Man TGA:
rudtrans2 011.jpg
A teraz najnowszy zakup, Volvo FHIV:
rudtrans2 027.jpg
rudtrans2 029.jpg
rudtrans2 030.jpg
rudtrans2 032.jpg
Volvo, podczas prac miało małą przygodę z blendą, lecz w najbliższym czasie zostanie ona poprawiona :)
Za "grzebanie" przy modelu dziękuję Michałowi, ten zestaw jest tak naprawdę prezentem na urodziny od niego, za co bardzo dziękuję :D
Zachęcam do komentowania i oceniania! ;)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#2
Świetne jest to volvo . Duży plus za oryginalne orurowanie i oznaczenia na ciągniku . Man również mi się podoba , taki swojski i jak na niego patrzę to wydaje mi się że mijałem się z nim kiedyś na drodze.
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#10
Witam wszystkich, dziękuję za komentarze jak i oceny :)
Dzisiaj taka bardziej ogólna prezentacja z... przedstawieniem nowego samochodu w firmie, a natomiast, firmę zasilił kolejny pojazd z normą emisji spalin Euro6, jest to volvo z tego względu że poprzednie generacje spisywały się dobrze tak więc idziemy w siłę i wybieramy trzy marki: Man, Volvo, Scania. Volvo wczoraj odebraliśmy z salonu, teraz tylko czekam na przyznanie tablic rejestracyjnych z leasingu i na telefon odnoście odbioru naczepy :)
nowe volvo firm.jpg
volva firm.jpg
volvo firm2.jpg
volvo firm34.jpg

Pierwsza trasa nowym nabytkiem jest zaplanowana po świętach :)
Zapraszam do komentowania i oceniania!
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#11
Flota rośnie w siłę i o to chodzi. Zawsze podobają mi się proste modele z ciekawymi dodatkami, tak jak w przypadku granatowego Volva.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#14
Normalnie gówno chłopu nie zegarek. Już w granatowym Volvo anteny połamali. Tylko nie tłumacz się że to przez ciężar śniegu, bo w tym roku na szczęście go nie było jeszcze :D A co do salonówki, no jest moc. Aż szkoda go pchać pod wanne. ;)
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#15
Normalnie gówno chłopu nie zegarek. Już w granatowym Volvo anteny połamali. Tylko nie tłumacz się że to przez ciężar śniegu, bo w tym roku na szczęście go nie było jeszcze :D A co do salonówki, no jest moc. Aż szkoda go pchać pod wanne. ;)
Antenka to się wygięła bo kierowca podjechał za blisko dachu hali aby oduczyć samochód no i się stało, ale jest zamówiona nowa :D a 750'tka nie będzie pod wanną, jako jedyne volvo będzie pod... zobaczycie pod czym będzie :D
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#17
Muszę przyznać że jak pokazało się nowe volvo w tym kolorze to patrzyć na nie mogłem , ale już mi przeszło :D Świetne jest to volvo . Najbogatsza wersja to jest to . Firma widać prężnie się rozwija . Dopiero co powstała a już prawie same nówki na placu .