• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

RudTrans

OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Witam, widzę że Scania się spodobała, co mnie bardzo cieszy! :)
Tak jak obiecałem, dzisiaj poszczególne zdjęcia Scanii jak i naczepy.
Teraz w firmie nieco się zmieniło, doszła jedna chłodnia, a także zestawy na podwoziu low deck. Branża nieco się zmieniła i Kempf'y poszły na sprzedaż, co nie oznacza że ich nie będzie...
Malowanie dealerskie moim zdaniem najlepiej pasuje do naczep, stąd też naczepy są w takich barwach.
Scania:
szczania.jpg

scania bok.jpg

tył jej.jpg

agregat.jpg

krone bok.jpg
chłodnia.jpg

Actros w low decku:
actros.jpg

bok.jpg

low deck.jpg

Grupowe zdjęcie czerwonych Scanii:
grupa.jpg

Oraz zapowiedź następnej prezentacji...
kronki.jpg

Z pozdrowieniami dla @Michał M. :D

Zapraszam do komentowania i oceniania... :)

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Świetnie przerobione te miniaturki. Kapitalnie wyszły Ci światła w ciągnikach. Możesz opisać jak je robiłeś?

piter_wxc

Znany użytkownik
Ładnie to wygląda, jedyne co to następnym razem tablice odblaskowe na tyle naczepy wytnij i przyklej normalnie z podkładem papierowym, bo dziwnie wygląda jak przez cienką kalkę przebija nadruk na naczepie. No i przed przyklejeniem delikatnie czerwoną farbą po brzegach cięcia - w innym razie biały papier pod kalką będzie szpecił okrutnie , to samo proponuję z blachami tylko tym razem farba czarna - efekt o niebo lepszy niż wygięte tablice rejestracyjne.

Mercedes z firaną bardzo fajny , ale jak na tak nową sztukę to trochę za bardzo ściorany :D Scania jest pięknie wykonana . Kalki na przednich światłach , dekielki na przedniej osi , ten gryf na kabinie i dla mnie największy smaczek czyli kotły w kolorze kabiny .

DamLen

Znany użytkownik
Firana musi już mieć kilka lat skoro ją zaczyna zżerać, ale tylko na zderzaku i jednej rowerówce to za mało, ruda naprawdę lubi kronki. ;) Scanie są fenomenalne.

OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Witajcie!
Cieszę się, że zestawy przypadły do gustu.
Dziś tak jak pisałem pokażę drugi zestaw na podwoziu low deck. Naczepa w Actrosie jest styrana, czyli nie jest nowa, co jest przeciwieństwem Kronki spod Volva. Co do Volva to jest to trzecie o oznaczeniu FH16.
volovo.jpg

volovo 12.jpg

tyły.jpg

volvim 12.jpg

Dokładnie rok temu w Wielką Sobotę pokazywałem białe Volvo i czerwoną Scanie, dzisiaj także czerwono! :D

Zachęcam do komentowania i oceniania! :)

Wesołych Świąt!

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Pięknie wygląda to Volvo. Wszystkie Twoje przeróbki i dodatki tylko urealniają tą miniaturkę. Tak trzymaj. (y)