• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja RudTrans

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
Dopieszczony model na maxa, detale na zewnątrz a zwłaszcza w środku kabiny >> świetne (y)(y)(y).
Taaakie to ja lubię :cool:. Dobrze się ogląda bo zaciera się różnica do realnych ciągników.
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
MP3 razem z TGA są kapitalne - kawał dobrej roboty! Oby współpraca z Michałem układała się tak dalej, bo aż miło patrzeć na takie modele! :)
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
Witam, z góry dziękuję za komentarze, jak i oceny, cieszę się że zaprezentowane modele przypadły do gustu :) .
Po dosyć długiej przerwie wracam do prezentacji...
Jak wiadomo wszystkim, nie tak dawno temu miała miejsce premiera nowej generacji Scanii i ta prezentacja będzie właśnie ich dotyczyła.
Scanie są praktycznie takie same, obydwie jednostki to 730 KM, typ S, jedna ma szerokie, aluminiowe felgi, druga natomiast dla odróżnienia od siostry zwykłe wąskie. Sprzęgnięte zostały pod chłodnie oraz firankę. W sobotę rano obydwa zestawy wyruszyły w pierwszą trasę, a miejscem docelowym jest Holandia, jednakże po drodze nie mogło ich zabraknąć w Poznaniu, w którym trwały targi Hobby...:D:D:D .... tak, tak, można było zobaczyć obydwie Scanie w gablocie na stanowisku z samochodami u kolegów z naszego forum, oprócz dwóch S'ek była trzecia, siostra z naczepą również w dealerskim malowaniu, która będzie pokazana niebawem w nieco innym... kolorze, jak seryjny niebieski... :D

Bez zbędnego przedłużania prezentuję modele:
ski16.jpg
ski13.jpg
ski12.jpg
ski15.jpg
ski14.jpg
ski19.jpg


Pod naczepą prezentuje się następująco:
ski18.jpg
ski17.jpg


Zapraszam do komentowania, jak i oceniania, podziękowania kieruję w stronę Michała, jak i Igora, którzy na pewno wiedzą za co! :D

Pozdrawiam.
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Po pomalowaniu detali i wykończeniu ciągników jest super, choć tak jak już Ci mówiłem Kacper - w wersji R byłoby znacznie lepiej, choć chyba jeszcze takiej Herpa nie wypuściła.
 

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
Coraz bardziej przypada mi do gustu ;) Codziennie jeżdżę do pracy koło salonu Scanii, ale na żywo nie widziałem (może stoi w środku :)).

Naczepa robi też swoje, Krone jakoś mnie zawsze pociągało...