• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ruch osobowy na stacji w Strzelinie

xdamian

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Jak i czy był, prowadzony ruch osobowy ze Strzelina do Łagiewnik Dzierżoniowskich. Wyjazd ze stacji jest możliwy tylko z toru nr 9. Peron 3 (b.krótki) jest/był przy torze nr 7. z toru 5 (peron 2 najdłuższy) nie ma możliwości wjazdu bezpośrednio na tor 9. Tor do Łagiewnik odchodzi przed peronami.
Numeracja torów z planu z lat 70
 

marcin sds

Aktywny użytkownik
Reakcje
51 1 0
#2
W numerze 9/2006 Świata Kolei jest pokazany pociąg gotowy do odjazdu w tym kierunku, było to z drugiej strony dworca. W Strzelinie byłem kilka razy ale nigdy sie temu nie przyglądałem, wiec piszę tylko to co zaobserwowałem na zdjęciu. Jesli chcesz skan to daj znac na priv.
 
OP
OP
X

xdamian

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Numer ma już znalazłem. Czyli wynika z tego że peron 3 też był 2 krawędziowy. Już prawie wszystko jasne.
 

Podobne wątki