• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Roztoczański LHS

gagarin66

Nowy użytkownik
Reakcje
5 0 0
#62
Zastanawia mnie ile trwa średnio pełny kurs od miejsca podczepienia (Hrubieszów? Zamość?) do Sławkowa załadowany (pod górkę) a ile próżny (z górki, choć czasami mam wrażenie że węgiel na powrocie wiozą w węglarkach) zakładając ,że po drodze nie ma żadnych podczepień czy rozładunków .
Nie wiem po ile godzin dziennie maszyniści pracują ale jak widzę jak wolno sie wspinają gagary w okolicy Jeżówki (a na mijankach tez troche schodzi ) to mam wrażenie że dniówka 8 godzin to im nie wystarcza
 

gagarin66

Nowy użytkownik
Reakcje
5 0 0
#77
Widziałem dzisiaj funkiel nówkę batmana z nr 19 jak z jakimś starszym bratem wspinali się przed Jeżówką, czyżby powiększyli stadko ? bo chyba 17 było , byłem tak zaskoczony , że nie zdążyłem obfocić
 

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.416 7 0
#80
Moje pierwsze w życiu spotkanie z LHS w dniu 25 lipca 2018 r. na stacji Zwierzyniec. Ciężki pociąg wiozący rudę, prowadzony przez duet ST40, wzbudzał bardzo odczuwalne drgania podłoża. Okolica przepiękna, sympatyczni i życzliwi ludzie.
 

Załączniki

Podobne wątki