• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Rozjazdy zwyczajne 1:7 R 63 H0e ZvolackModel

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
Z

Zv

Gość
#41
Potrzebuje fot rysunków i wszelkich materiałów nt wąskiego anglika czyli rozjazdu krzyżowego podwójnego:)Gdzie taki był? może gdzieś koło mnie i będę mógł podjechać pofocic?
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
Z

Zv

Gość
#42
Szykuje powoli kolejne zamówienie. Żeby nie było, że siedzę i tylko FB :p Jeden z rozjazdów będzie w wersji HARDCORE czyli na drewnianych postarzanych podkładach z całą trawiona biżuterią :)

20150929_230458.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
Reakcje
2.464 79 2
#43
Witam. Podepnę się pod wątek.Jestem w trakcie budowy swoich skrzynek i doszłem do momentu - zwrotnice i podmakietowe napędy. Obecnie najpopularniejszy Conrad Numer produktu: 219999 jest niedostępny i juz nie będzie.Takie info dostałem w sklepie. Macie jakieś ciekawe propozycje? Pozdrawiam słonecznie ;)
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#52
no no jestem nietuzinkowy :) dwa tuzinki zawsze lepsze niż jeden.

20151127_202137.jpg

a to gotowa do malowania szczęśliwa trzynastka :) dla tych co odbiorą w Krakowie, jedynie słuszne Zvolery.
Do końca roku jeszcze tylko 3 zamówienia potem będę robił dopiero pod koniec marca.
Zainteresowanych zapraszam na PW.

20151203_230619.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
Z

Zv

Gość
#55
Kolejna porcja rozjazdów. Nowe formy z poprawkami eliminujacymi błędy pierwszej serii. Jeszcze tylko kilka sztuk dzieli mnie od magicznej liczby 200 wykonanych.... czyżby w przyszłym roku miał nastąpić wysyp wąskotorowych modułów? Oby.
 

Załączniki

OP
OP
Z

Zv

Gość
#57
Taka zmota na szybko. Wiem zwrotnik powinien być na drugiej stronie :) Sprawdzone - rozjazd obróci całkowicie latarnię Kluby. Bez dodatkowych elementów.

20160703_171626.jpg 20160703_171705.jpg
 

daromaro

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.261 103 84
#60
W edycji nr '3' moze warto bylo by zrobic ten element pod zwrotnik bardziej uniwersalny - tzn z mozliwoscia przestawienia lub odciecia niepotrzebnej czesci (element symetreczny).
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Wąskotorówka 8
Wąskotorówka 29
Wąskotorówka 16
Wąskotorówka 5

Podobne wątki