• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Rozjazdy Roco

mmetz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam mam kolejne pytanko przyszły do mnie rozjazdy firmy roco a w raz z nimi w pudełku jest jeden podkład z małymi kawałkami szyn i taśmą miedzianą. Mam takie pytanie do czego on jest :oops: bo w samym rozjeździe są miejsca do podłączenia zasilania. I tak przy okazji to jakich napędów używacie do nich?? Szukam napędu zbliżonego do oryginalnych polskich napędów elektrycznych.
 
OP
OP
M

mmetz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Wielkie dzięki ale jeśli będe chciał budować rozjazdy według szkoły Leszka Lewińskiego to te odcinki do niczego mnie się nie przydadzą??
 
A

Adam-H0

Gość
#4
To jest szkola LL ??? jak i kiedy mozna sie zapisac ?? od takich ludzi mozna sie sporo nauczyc ;)
inicjatywa godna nasladowania.
 
OP
OP
M

mmetz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Napisałem "szkoła Leszka Lewińskiego" bo jego autorstwa przeczytałem artykuł na temat rozjazdów. Jeśli kogoś tym uraziłem to przepraszam. Jestem początkujący i jak na razie to mam tylko troche wiedzy teoretycznej głównie z artykułów pana LL.
 
A

Adam-H0

Gość
#6
Kogo przeraszasz i kogo uraziles - tez nie wszystko wiem dlatego pytam - pomysl z taka szkola napewno nie jest zly - cos w rodzaju kursu dla poczatkujacych - nazywac moze sie "szkola" - ja osobiscie poparlbym takie dzialanie ;)
 

Podobne wątki