• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Rozjazd zwyczajny prawy wg. projektu rozjazdu R65-400/300/200 1:9

OP
OP
L

levis

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 2 0
#24
dziś ukończyłem w końcu walkę z iglicami. Straszna zabawa z szlifowaniem tych szyn przy tak małym koncie rozjazdu... ale się udało. teraz już tylko szyć do końca podkłady :)

2012-10-10 17.42.10.jpg
 
OP
OP
L

levis

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 2 0
#27
no nie c godzinę bo dzień ;p do podrozjezdnic kleję cyjanoakrylem, następnie do blaszek szyny. Na koniec będą doklejane imitacje śrub stopowych które dodatkowo będą trzymać szynę. Nawet jak by jakoś podkład się odkleił to i tak nie odpadnie ;p
 
Reakcje
23 1 0
#29
... a ja zgadzam się ze Zbyszkiem szkoda takiego nakładu pracy na szynę 2,5 mm, co zresztą jak wszyscy wiedzą widać gołym okiem różnicę w porównaniu z tilligiem, albo chociaż Roco, ale i tak podziwiam za trud.
 

WrocT

Znany użytkownik
Reakcje
213 33 1
#30
Ja i tak jestem zwolennikiem 2,5 mm w razie czego jest co szlifować i stare koła tez pojadą. Beda jakieś nowe zdjęcia tego rozjazdu. Moze ktoś wrzuci tu skan rozjazdów moga być nawet z czasów pruskich.
 

Alana

Aktywny użytkownik
Reakcje
260 2 1
#31
Sama sie w to bawilam i doceniam - roboty od diabla i troche, szczegolnie z blaszkami i srubami. U mnie poprostu szyna 2.5mm przylutowana do pocietego laminatu bez ozdobnikow.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 6
Buduję makietę 21
Buduję makietę 7
Buduję makietę 6
Buduję makietę 25

Podobne wątki