• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Rolnicze - Brodagaz

OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
Ciekawy .Ale dlaczego on znalazł się w temacie rolnicze?
Wynika to z tego że Unimog w założeniu miał być czymś pośrednim między ciężarówką , traktorem a maszyną roboczą do zadań specjalnych. Jest to bardzo uniwersalny pojazd nadaje się praktycznie do wszystkich zadań w tym także do rolnictwa. Jak się człowiek zagłębi w historię Unimogów i w ich teraźniejszość to głowa boli od rodzajów zastosowania. Ponieważ lubię Unimogi i mam ich dość sporo a temat rolniczych pojazdów już praktycznie mi się wyczerpał żeby temat mi nie umarł całkiem postanowiłem pokazywać tu również UNIMOGI :)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Wynika to z tego że Unimog w założeniu miał być czymś pośrednim między ciężarówką , traktorem a maszyną roboczą do zadań specjalnych. Jest to bardzo uniwersalny pojazd nadaje się praktycznie do wszystkich zadań w tym także do rolnictwa. Jak się człowiek zagłębi w historię Unimogów i w ich teraźniejszość to głowa boli od rodzajów zastosowania. Ponieważ lubię Unimogi i mam ich dość sporo a temat rolniczych pojazdów już praktycznie mi się wyczerpał żeby temat mi nie umarł całkiem postanowiłem pokazywać tu również UNIMOGI :)
Dzięki za informację która się przyda.w przyszłości.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
Ciekawy traktor. Jaka to marka? W jakim celu był tak nisko montowany kangur?
Lubię te Fortschritty. Ten kangur nie powinien być na górze?
Traktor z DDR Fortschrit
https://www.modellparadies24.de/aut...sch-42802-traktor-fortschritt-berlin-6cl.html
Kangur na dole chyba w celu zabezpieczenia by nic lub nikt nie dostał się pod koła pracującego ciągnika, według Buscha pracował taki pojazd w służbach komunalnych Berlina.
 

Podobne wątki