• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Rolnicze - Brodagaz

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Broda, powiedz proszę gdzie kupić takiego UNIMOG'a. Dokładnie takiego MUSZĘ mieć:cry: Jechałem takim, tylko żółtym w barwach warszawskiego Zarządu Dróg i Mostów baaardzo dawno:love:
Może być lepsze wykonanie modelu, ale chodzi o ten okres.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
Broda, powiedz proszę gdzie kupić takiego UNIMOG'a. Dokładnie takiego MUSZĘ mieć:cry: Jechałem takim, tylko żółtym w barwach warszawskiego Zarządu Dróg i Mostów baaardzo dawno:love:
Może być lepsze wykonanie modelu, ale chodzi o ten okres.
Lepszego wykonania tego Unimoga w skali 1/87 od Brekiny raczej nie ma, kupić go można u Pawła PJ - a w sklepie http://www.toysandmodels.pl/ ale raczej na zamówienie :)
Adaś ewentualnie zostaje popularny portal aukcyjny :)
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Poszukam, dzięki wielkie. Szukałem tego modelu i na alle i na ebayu ale były te starsze wersje z kanciastą szoferką. Dziś jak zobaczyłem Twojego leśnika, to mnie normalnie wywaliło w kosmos. Do waloryzacji się nada:love:
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Marcinie, wiem, że jak rasowy kolekcjoner masz pewnie pudełko a na nim numer. Mógłbyś mi go podać, będzie mi łatwiej zamówić ten model.
 
Reakcje
42 4 10
A nie przypomina Ci czegoś naszego ?:);)
[DOUBLEPOST=1444327967,1444327565][/DOUBLEPOST]Po kilku przeróbkach mógłby udawać c-385 i chyba właśnie niemiecki traktor powstał albo na bazie naszego albo była to ścisła współpraca, jak dla mnie są zbyt podobne.;)
Jak piszę głupoty to niech ktoś kto się zna ( tylko na prawdę się zna a nie w googlach się naczytał) niech mnie poprawi i napisze jak było.:);)
Brodagaz wreszcie doczekałeś sie odpowiedzi :). Ten traktor idzie przerobić na Ursusa 1222.
 

Podobne wątki