• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Rolnicze - Brodagaz

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Marcin, model FENDT-a jest bardzo fajnie zrobiony przez KIBRI, sam mam 2 takie modele, są bardzo ładne oczywiście pomalowane :), uważam że Twój wymaga lekkiego mekaup-a :D... żeby mógł pokazać się w towarzystwie pozostałych Twoich modeli ;), popraw mu to i tamto i będzie super (y).
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Brodagaz nie wiesz czasem gdzie mogę dostać taka prasę do słomy, jaką masz na poprzedniej stronie?
Mi się trafiła na allegro ale w sklepie Modelmania z Sosnowca mają duży wybór Wikingów.
[DOUBLEPOST=1452903088][/DOUBLEPOST]Możesz też napisać do naszego forumowego kolegi PJ Pauli - Pawła, może On będzie w stanie Ci zamówić .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
Świetny ten Lanz Buldog. Coraz bardziej podobają mi się te brekinowe starocie.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
Lanc jako szosowa wersja z sypialką :ROFL:, ale od takich zestawów się zaczęło , ciekawy model (y).
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Tego typu ciągniki kojarzą mi się z wesołymi miasteczkami oraz cyrkami . Fajnie się prezentuje . Dobrze wykonany model . Chyba się temu misiu oczko urwało ;)
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
A jakie jegoż będzie zastosowanie :) Marcin podrasuj go troszku coś w stylu Herbiego :) a tak to model funkiel - nówka - sztuka - nie śmigany :D. Kurde jak tak dalej będzie to i mnie weźmie na te rolniki :podstepny:.
 

Podobne wątki