• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Rolnicze - Brodagaz

mixery

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#42
Też mi trochę nie pasują te koła - ten Ursus to nie jest ciężki traktor, a do tego mocą nie grzeszy. Może ktoś sobie taki wynalazek na bardzo podmokłe tereny wymyślił, ale generalnie to baaardzo rzadko spotykane rozwiązanie w lekkich ciągnikach, a w starych czasach to już w ogóle.
 

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#43
Muszę powiedzieć że Ursusy bardzo mi się podobają,ale Zetor to już bardziej niż bardzo.Miałem do czynienia z takim ciągnikiem oraz jego bratem "bocianem".Traktor charakterystyczny w prowadzeniu,głównie przez strasznie długą kolumnę kierownicy i tu właśnie mała sugestia,gdybyś zdecydował się na wymianę kierownicy,przedłuż jeszcze jej kolumnę,wtedy Zetorek będzie jak prawdziwy:).
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#49
Ostatnia fotka bardzo realistyczna, jak u hodowcy w niedzielę zaraz po wzięciu dopłat. Częsty widok nowe duże ciągniki, wspólnie ze starszymi ale dodrze zakonserwowanymi Ursusami.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#53
Mimo że kompletnie nie znam się na sprzęcie rolniczym to maska tego traktora strasznie kojarzy mi się z przodem starego BMW serii 3, z prodem zwanym rekinem :D I to dodaje mu charakteru ;)
 

Podobne wątki