• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Rolnicze - Brodagaz

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#22
W mojej opinii to te trzydziestki lepiej wyglądają wiezione Jelczem. Mamy już ciągniki rolnicze z różnych epok, czyli jak na polskiej wsi.:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#30
Stary Zetor pierwsza klasa. Kapitalnie wygląda. Kierownica, rzeczywiście koszmarna, ale to można zmienić. Podoba się.(y)
 

mixery

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#33
Jest on z MM Brno ;) . Ładnie wykonany, i bardzo często w Polsce spotykany w latach 50/60. Mój pradziad też takiego miał, tylko zdaje się że zielonego.

Rolnictwo to bardzo ciekawy temat, niestety w skali trochę zapomniany, jednak jak się chce to zawsze się znajdzie coś ciekawego, zwłaszcza wspomniani Czescy producenci mają spory asortyment który można zaaranżować na Polskie makiety wszak dużo tego sprzętu wciąż u nas pracuje.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#36
Majątek masz w tych traktorkach , ten ma bliźniakach mi nie pasi i myślałem że to jakiś wytwór ale widziałem fotkę oryginału ale dalej mi sie nie podoba przez te koła .:)
 

Podobne wątki