• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Rolnicze - Brodagaz

RYSA13

Znany użytkownik
Marcin, model FENDT-a jest bardzo fajnie zrobiony przez KIBRI, sam mam 2 takie modele, są bardzo ładne oczywiście pomalowane :), uważam że Twój wymaga lekkiego mekaup-a :D... żeby mógł pokazać się w towarzystwie pozostałych Twoich modeli ;), popraw mu to i tamto i będzie super (y).

OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Brodagaz nie wiesz czasem gdzie mogę dostać taka prasę do słomy, jaką masz na poprzedniej stronie?
Mi się trafiła na allegro ale w sklepie Modelmania z Sosnowca mają duży wybór Wikingów.
[DOUBLEPOST=1452903088][/DOUBLEPOST]Możesz też napisać do naszego forumowego kolegi PJ Pauli - Pawła, może On będzie w stanie Ci zamówić .

RYSA13

Znany użytkownik
A jakie jegoż będzie zastosowanie :) Marcin podrasuj go troszku coś w stylu Herbiego :) a tak to model funkiel - nówka - sztuka - nie śmigany :D. Kurde jak tak dalej będzie to i mnie weźmie na te rolniki :podstepny:.