• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Rolnicze - Brodagaz

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
Fendzik fajnie się prezentuje na tych laczkach aczkolwiek jeśli miał by orać to tylko pługiem typu onland.Ja bym go widział z jakąś broną aktywną bądź beczką asenizacyjną z aplikatorem doglebowym
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
Ładnie wykonany ten traktorek , i chyba że jest trochę do niczego nie pasowny ( mało było u nas ) to chyba będę musiał zapolować .
A nie przypomina Ci czegoś naszego ?:);)
[DOUBLEPOST=1444327967,1444327565][/DOUBLEPOST]Po kilku przeróbkach mógłby udawać c-385 i chyba właśnie niemiecki traktor powstał albo na bazie naszego albo była to ścisła współpraca, jak dla mnie są zbyt podobne.;)
Jak piszę głupoty to niech ktoś kto się zna ( tylko na prawdę się zna a nie w googlach się naczytał) niech mnie poprawi i napisze jak było.:);)
 

Podobne wątki