• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Rolnicze 1:32

OP
OP
Bartek952
Reakcje
0 0 0
#43
Witam, dość długo nic nie pokazywałem w temacie ale jakoś nie było czasu i chęci na fotki. :niepewny:

Na start kolejny z serii gigantów- kombajn Caterpillar Lexion 590R, czyli północnoamerykański odpowiednik kombajnu Claas Lexion 600. Kombajny Claasa pod nazwa Caterpillar sprzedawane były tam do 2010 roku. Obecnie Claas na rynek ameryki północnej dalej produkuje swoje maszyny w mieście Omaha w stanie Nebraska, lecz nowsze modele mimo ze dalej występują charakterystycznych żółto-czarnych barwach nie posiadają już loga CATa.

Do modelu posiadam oczywiście heder zbożowy oraz przystawkę do zbioru kukurydzy lecz są na tyle duże, ze nie mieszczą się na półce.
I ciekawostka- waga samego kombajnu to 2kg. :D (Norscot)

DSC00428.JPG


DSC00433.JPG


Następny w kolejce- Claas Ares 657atz z kosiarka dyskowa Claas Disco 3500. (Universal Hobbies, Replicagri)

DSC00465.JPG


DSC00463.JPG


Oraz zestaw Claasow:

DSC00470-001.JPG


Na koniec mój ulubiony zestaw, takie oczko w głowie a przy okazji chyba i najbardziej kosztowny zestaw- Fendt 936 Vario z talerzówką Lemken Rubin 9. (Wiking, Universal Hobbies)

DSC00476.JPG


DSC00485.JPG


DSC00492.JPG


DSC00494.JPG
DSC00503.JPG


Pozdrawiam!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#44
Inna skala to i odwzorowanie szczegółów dobre. Bardzo fajne te duże modele rolnicze.
 

Phantomiusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
#48
Ja własnie mojemu dwu letniemu synowi, jakimś cudem, nie mogąc oprzeć się urokowi modelu, kupiłem ładowarkę JCB TM 310S Brilants/Tomy. (wiem, że jakoś nie ma porównania do prezentowanych wyżej) Dziecko jej co prawda w końcu nie dostało, a ojciec zachorował :D
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 7

Podobne wątki