• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Rohr 2014

Jasiek5

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
89 0 0
#22
Flirt jeździł na tzw. bunte Fahrten, czyli kolorowa sesja, na której jeździsz czym chcesz (zwykle organizowana wieczorem po kolacji lub ostatniej sesji planowej), ta w piątek zaczęła się ok. 22:15, a skończyła ponoć ok 4:30 rano w sobotę (nie wytrzymałem).
BR111 z Lufthansa Airport Express zrobiłem poranną sesję, za nim ruszyła I sesja.
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#25
:)Znów jestem "Gapozą dolorozą" ale dzięki Arturowi odkryłem ten wątek. Najpierw z Gawrylukiem (strasznie się chłopak wzruszył, że ktoś o nim pamięta :)) pooglądaliśmy z otwartą buzią zdjęcia, a poźniej z satysfakcją zauważyliśmy, że nasze wieszaki (pętelka i stopka) intuicyjnie stworzyliśmy tak, jak to zrobili sami eksperci FREMO :kawa: :).
PS Pisaliście, że był tam Brzozów Małopolski - przecież to ogromna stacja - nie ma żadnych zdjęć?
PS 2. Widzę, że Koledzy z Fremo wykorzystują Sommerfeldta. Też zainteresowałem się tym wytwórcą i będę za jakiś czas przedstawiał moje doświadczenia z tym producentem. Pierwsze wrażenia bardzo dobre. Teraz, kiedy widzę, że sprawdzają się na jazdach modułowych czuję się jeszcze bardziej spokojny.
Pozdrawiam Michał.
PS 3. Do 4.30...... Łaułć (y)
 

Jasiek5

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
89 0 0
#26
Ad PS 3.) Tam to normalka na imprezach, zmęczeni po ciężkim tygodniu zwykle w piątek siadają i gadają do późnych godzin porannych, jedni gadają inni jeżdżą wszystkim co się da.
Ad PS 1.)Zapraszam do przeglądnięcia naszego wyjazdu w zeszłym roku, tam jest sporo zdjęć z Brzozowem http://forum.modelarstwo.info/threads/9-regionalne-spotkanie-fremo-w-rhor.15750/
Ad PS 2.) też tak sądzę, że Sommerfeldt to porządna firma (porządna od słowa pożądać ;) ) ale nie jestem chyba aż takim masochista aby stosować drut 0.3 mm lub cieńszy, zwłaszcza, że chce aby patyki sobie też pojeździły a nie tylko wyglądały.
 
OP
OP
brian-82

brian-82

Moderator Grupy KSK Wrocław
Donator forum
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
190 2 0
#27
Kotecek w akcji. Przepraszam za brak ostrości, ale filmowałem tym co miałem pod ręką.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
FREMO 18
FREMO 15
FREMO 11
FREMO 14
FREMO 3

Podobne wątki