• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Rodem z DDR-u irokez46

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.410 108 2
#2
Świetne modele, Barkasy są bardzo dobrze wykonane jak przystało na Brekinę mam 2 szt więc powiem są rewelacyjne.
Ify prezentują się wręcz idealnie Ses też przeskoczył o epokę jeśli chodzi o wykonanie ciężarówek.
Gratuluję świetnych modeli i czekam na więcej.
 
M

Maverick

Gość
#3
Barkasy i IFY wykonane są pierwsza klasa a na twojej dioramce prezentują się doskonale. A swoją drogą to inni producenci powinni uczyć się od Brekiny i SESa dzisiejszych "standardów" w wykonywaniu modeli.
 

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.935 5 0
#4
Byłem w sobotę na targach w Lipsku i widziałem prototypy Barkasów Brekiny w wersji skrzynia z plandeką. Wypasione! Wg. informacji mają się pojawić w handlu od listopada.
 
M

Maverick

Gość
#15
Za każdym razem jak coś pokażesz to zaczynam mieć kolejne pomysly na podkolekcje a to już w moim przypadku bardzo niebezpieczne dla mojego portfela i nie tylko bo nie mam już w sumie miejsca na przechowywanie moich zbiorów. A zamiast wreszcie zainwestować w gabloty to kupuje kolejne modele.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
#18
Kolejne piękne modele. Twoja kolekcja mnie zadziwia. Już tyle widziałem, a tu coraz to nowe kąski. Trudno wybrać faworyta, bo wszystkie się podobają. Gratuluję.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#19
Dziś kolejne modele rodem z DDR-u.Tym razem dwa traktory Buscha.
Fortschritt ZT 303 oraz Fortschritt Zt 300 zostałynieco zmienione.Pomalowałem na ciemno szaro podwozia, uszczelki i trochę wnętrza.Otrzymały patynkę i kilka detali z zewnątrz miedzy innymi wycieraczki, koguta i chlapacze.Niebawem dotrze do mnie kombajn Fortschritt E 514 i powstanie mała dioramka z pracami polowymi.
SAM_9092.jpg
SAM_9093.jpg
SAM_9094.jpg
SAM_9095.jpg
SAM_9097.jpg
SAM_9099.jpg
SAM_9100.jpg
SAM_9101.jpg
SAM_9102.jpg
SAM_9103.jpg
SAM_9104.jpg
SAM_9105.jpg