• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Roco wznawia produkcję torów na podkładzie gumowym??

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
#2
Też to widziałem już jakiś czas temu. Wygląda na to, że albo się dogadali, albo może prawa patentowe wygasły? A swoją drogą, nie przypominam sobie podobnego produktu Märklina, ale nie znam ich wyrobów za dobrze.
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
#3
Troszkę odgrzeje...z ciekawości zamówiłem sobie jeden tor żeby zobaczyć co to za cudo. Zauważyłem, że te gumowe skrzydełka podnoszą troszkę cały tor i jak lekko przyciśnie się palcem na tor to idzie dość wyraźnie w dół.
Pytanie dla użytkowników tych torów. Czy podczas jazdy taboru widać że tor się obniża przy wjeżdżaniu nań taboru ?
 

Tarka

Aktywny użytkownik
PKMK
Reakcje
204 1 0
#4
Na pewno tor lekko pracuje podczas jazdy taboru. Z własnego doświadczenia (a mam dość spore) powiem ci, że na podłodze to nie jest problem. Torowisko ładnie się wpisuje w nierówności i tabor elegancko sunie po szynach.

Według mnie te tory idealnie nadają się na podłogę ale na makietę już nie za bardzo.

trochę moich doświadczeń:
http://forum.modelarstwo.info/threads/poznański-podłoging.42427/
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
K
Buduję makietę 6
A
Buduję makietę 35
Buduję makietę 15
Buduję makietę 99
Buduję makietę 2

Podobne wątki