• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Kupię Roco BR01, BR41, BR44, BR50, BR52

Danzig

Użytkownik
Cześć. Mam wszystkie wymienione przez Ciebie modele. We wszystkich możliwych konfiguracjach DB/DR. Posiadam zarówno analogi jak i wersję digital. Mam też kilka modeli analogowych zrobionych na cyfrę z dźwiękiem, dymem, podświetleniem kabin, podświetleniem podwozia itd.
Samych analogów mam ok 100 więc na pewno sobie coś wybierzesz.

Pzdr. Paweł

Tigrek

Aktywny użytkownik
Cześć. Mam wszystkie wymienione przez Ciebie modele. We wszystkich możliwych konfiguracjach DB/DR. Posiadam zarówno analogi jak i wersję digital. Mam też kilka modeli analogowych zrobionych na cyfrę z dźwiękiem, dymem, podświetleniem kabin, podświetleniem podwozia itd.

Pzdr. Paweł
Witam, jakie masz BR 44? Znaczy jakie nr kat.?

Danzig

Użytkownik
Cześć. BR 44 mam obecnie 2 x 04126A jako BR 43/44 1315 z tendrem olejowym.
3 x 43263, 1 x 43262 Digital, 3 x 43261, 2 x 04126B, 1 x 04126D, 1 x 43244.

W zasadzie wszystkie możliwe warianty, od DB do DR, wiatrownice wąskie i szerokie. Która Cię interesuje??

Pzdr. Paweł

Tigrek

Aktywny użytkownik
Cześć. BR 44 mam obecnie 2 x 04126A jako BR 43/44 1315 z tendrem olejowym.
3 x 43263, 1 x 43262 Digital, 3 x 43261, 2 x 04126B, 1 x 04126D, 1 x 43244.

W zasadzie wszystkie możliwe warianty, od DB do DR, wiatrownice wąskie i szerokie. Która Cię interesuje??

Pzdr. Paweł
Poszukuje tej: Roco 63356 (44 0592)

OP
OP
D

dark

Nowy użytkownik

Pzdr. Paweł
Poproszę o przykładowe ceny BR 50 lub 52 na PW.

Danzig

Użytkownik
Modele z tymi numerami to totalny badziew mówiąc między nami. Mam dwa takie modele jeden to BR 01 z dźwiękiem i dymem, drugi to BR 52 z tendrem wannowym i też z dźwiękiem i dymem.
Numery: 63340
62278

OP
OP
D

dark

Nowy użytkownik
Czy mogę prosić osoby postronne o zakładanie własnych tematów? Tam można dyskutować do woli. Trochę nieładnie wciskać się ze swoimi potrzebami w cudzy temat zakupowy☹