• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ROCO 43714 ET 94 DB.

jpyt

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#1
Witam.

ROCO 43714
ET 94 DB
Sterowanie - cyfrowe DCC ( złącze było )
Napęd - 2 z trzech osi każdego z wózków.
Oświetlenie białe zmienne.

Model fabrycznie nowy, trafił do mnie z kompletem akcesoriów, a ucyfrowienie polegało tylko na wpięciu dekodera.

Pierwsze wrażenie po wyjęciu z pudełka - porażające. ( pozytywnie ;))
Dokładność wykonania, precyzja, niezliczona ilość detali i ogrom elementów do zainstalowania samemu, Co Roco to Roco.
Przyglądając się tel lokomotywce, odnosi się wrażenie, że jest to parowóz zasilany energią elektryczną. Nie ustępuje ilością elementów i dbałością o szczegóły misternym parowozom.
Wrzucam fotki, jako dokumentacja kolejnego kamienia milowego elektryfikacji kolejnictwa.

DSC00068.JPG
DSC00069.JPG
DSC00070.JPG
DSC00071.JPG
DSC00072.JPG
DSC00073.JPG
DSC00075.JPG
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
#2
Gwoli ścisłości, jest to lokomotywa E 94 036, zarządu DB (nie DR).
 
OP
OP
jpyt

jpyt

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#3
Oczywiście. Chochlik drukarski ;)
Paluszki na klawiaturze nie nadążają za myślami.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#4
A dla taboru DB mamy specjany temat w dziale "Koleje innych krajów". Prośba o przeniesienie tam.

Sorry, na telefonie nie zauważyłem, że to w "Opisach taboru". Ale jeśli tak, to przydałoby się więcej szczegółów zgodnie ze wzorem.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#6
Koleje innych krajów, chyba traktuję generalnie o kolejnictwie a nie o modelach.
Może Kolega tak traktuje ten dział, ale są tam tematy o prawdziwej kolei i o modelach, w tym wspomniany przeze mnie wątek o DB. Ale fakt, że "opisy taboru" nie są zarezerwowane dla PKP - patrz mój dopisek.
 

Podobne wątki