• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ROCO 43714 E94 BD Prawie jak krokodyl

jpyt

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#1
Witam.
Kolejny fajny model do opisu:

Producent-ROCO
TYP 43714 E 94 036
Napęd - wszystkie 6 osi
Gumki - 2 osie ( 4 koła)
Oświetlenie - białe zmienne
Sterowanie - Analog z gniazdem 8 pin, obecnie dekoder LENZ
Rewizja - 14.3.67

Fabrycznie nowy model, który podjechał do moich ZMTK.

Po odpakowaniu pudełka, zaskakuje ilość detali i akcesoriów zamontowanych na lokomotywie.
Wózki jak i buda są misterną plątaniną detali, a biorąc pod uwagę, że wraz z modelem leżą w pudełku dwa obszerne wory z elementami do montażu, nie wyobrażam sobie nawet gdzie to zamontować i jak to będzie końcowo wyglądało.

Zgodnie z zasadą - Roco kocha elektrowozy z tamtej epoki;
Ja kocham Roco
To ja kocham też elektrowozy z tamtej epoki :) Loko zrobiło na mnie ogromne wrażenie.
Poza wpięciem w gniazdo dekodera LENZ, nie dokonywałem żadnych przeróbek.
Sprzęt poprawnie jeździ, super wygląda, ale mam lekki niedosyt.

Firma Roco zadała sobie bardzo dużo trudu w misterne akcesoria i detale odwzorowujące oryginał.
Niestety jeśli chodzi i światła, to wsadziła po jednej żarówie na przód i tył, dając jedynie białe śiwatło zmienne w zależności od kierunku jazdy.
Wyposażenie tego loka w światło również czerwone, z poziomu linii produkcyjnej, to koszt ok 1-2 Euro, więc tego zabiegu nie rozumiem.

Generalnie super lokomotywa, super dopracowana wizualnie.
Tyle!

DSC00139.JPG
DSC00140.JPG
DSC00141.JPG
DSC00142.JPG
DSC00143.JPG
DSC00144.JPG
DSC00146.JPG
DSC00147.JPG
DSC00148.JPG
DSC00149.JPG
DSC00145.JPG
 
B

bobby74

Gość
#3
ESU jako nowość 2015 - aktualny planowany termin 3kw. 2016 :) coś się boję, że i ten nie wypali
Ludmiła też już była w marcu niby gotowa i piszą, że też 3kw. 2016.
Lipa...
 

Podobne wątki