• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0 (1:87) Roco 31030 HF110C

Mateusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#47
Myślałem ogólnie o Lenzu Silver mini lub o Roco 10885. Można sobie właśnie przy użyciu kombinerek tak je podstosować. A gdzie konkretnie jest zamontowane gniazdo w lokomotywie?
 

marek1704

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
H0e
Reakcje
213 0 0
#48
Gniazdo jest w kabinie. Dostęp po zdjęciu górnej części kabiny. Roco 10885 Ma piny kiepskie do wyginania i chyba nie ma systemu hamowania ABC. Mogę polecić Zimo MX622N. Jest odpowiedniej wielkości, ma wszystko to co trzeba a piny łatwo wygiąć.
Przed wyginaniem pinów sprawdź bardzo dokładnie, w którą stronę trzeba to zrobić, bo to raczej manewr jednorazowy.
 
Z

Zv

Gość
#51
Można też tak: Zimo MX 622, ja osobiście nie ufam gniazdom więc je wyciąłem, usunąłem też zbędne elementy z płytki. Dekoder przylutowałem do pkt odbiory prądu i do styków silnika. Na końcach płytki przylutowałem przewody do podłączenia oświetlenia. MX622 pozwala bez dodatkowych elementów podłączyć 470 mf jako ups co też zrobiłem. Ustawienia CV wg "mojego widzi mi się będzie dobrze" CV2- 001, CV3 - 012, CV4 008, CV5 110.
Będą polskie lampy i orczyki.

20161124_130653.jpg

Ten parowozik spolszczony jest na okładce KMiD 1-2/2014 zamontowałem tam polskie lampy i orczyki, niestety nie mogę znaleźć zdjęć z tej przeróbki....

KMiD-2014-1-2(31).jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Podobne wątki