• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0 (1:87) Roco 31030 HF110C

S

Sebastian

Gość
#2
Cóż kolego można rzec po tak dramatycznej i przepełnionej goryczą wypowiedzi...
Mam nadzieję, że wytrzymasz do 21 listopada :D
 
Reakcje
2.459 77 2
#3
To jest niezależne od sprzedawców. Z tego co wiem producent się opóźnił z jakimiś elementami z zestawu. Ps Znając życie będzie na tzw pod choinkę :ROFL:
 

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.416 7 0
#5
Cześć.
Zestaw ten był zapowiedziany na 22 października a mamy 1 listopada i został przełożony n a21 listopada.:mad:
Dlaczego jest aż tak opóźniony ? Czekam na niego i czekam...:)
http://www.roco.cc/en/product/235023-0-0-0-0-0-0-001001/products.html
Proszę aby Kolega nie odebrał negatywnie tego co napiszę, tylko życzliwie ;). W moim odczuciu ten parowozik tak sobie pasuje do pociągu z dłużycą. Znacznie lepiej wpisuje się w ten klimat stary feldbahnlok tej firmy (powinien być dostępny na "allegro" lub "ebay"). W nowym wydaniu lokomotywka ta ma niedopracowany napęd. Parowozik ten można dość łatwo spolonizować (do pewnego stopnia oczywiście). Ma również trzy wymienne kominy. Ze składem dłużycy równie dobrze wygląda trzyosiowa lokomotywka spalinowa z tej samej serii taboru typu "feldbahn". Wózki kłonicowe można zawsze skompletować samemu, drobnymi kroczkami, a ładunek rośnie praktycznie wszędzie i jest bardziej realistyczny (nie zachęcam oczywiście do łamania żywych gałązek, swój ładunek dłużycy mam z działki rekreacyjnej po corocznym obcinaniu gałęzi drzewek owocowych).
 
Reakcje
2.459 77 2
#6
Ja sam czekam na ten składzik jednakże ten parowozik będzie fajnie wyglądać z krótkim składem osobowym oczywiście w malowaniu DB
 

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
#7
Z instrukcji wynika, że parowóz posiada gniazdo dekodera cyfrowego.
Jak wygląda kwestia eksploatacji takich modeli na torze dedykowanym skali N? Rozstaw szyn jest ten sam - 9mm.
 
OP
OP
Tw53-2566

Tw53-2566

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 1 0
#10
Proszę aby Kolega nie odebrał negatywnie tego co napiszę, tylko życzliwie ;). W moim odczuciu ten parowozik tak sobie pasuje do pociągu z dłużycą. Znacznie lepiej wpisuje się w ten klimat stary feldbahnlok tej firmy (powinien być dostępny na "allegro" lub "ebay"). W nowym wydaniu lokomotywka ta ma niedopracowany napęd. Parowozik ten można dość łatwo spolonizować (do pewnego stopnia oczywiście). Ma również trzy wymienne kominy. Ze składem dłużycy równie dobrze wygląda trzyosiowa lokomotywka spalinowa z tej samej serii taboru typu "feldbahn". Wózki kłonicowe można zawsze skompletować samemu, drobnymi kroczkami, a ładunek rośnie praktycznie wszędzie i jest bardziej realistyczny (nie zachęcam oczywiście do łamania żywych gałązek, swój ładunek dłużycy mam z działki rekreacyjnej po corocznym obcinaniu gałęzi drzewek owocowych).
Nie będzie jeździł tylko z drewnem ;) Dokupię jakieś wagony i będzie super . Albo zbuduję według twojego pomysłu na BTTB :)
 
Reakcje
2.459 77 2
#14
Właśnie dostałem takie info ze sklepu tak że Tw53 - 2566 myślę że jeszcze jakiś dłuższy czas poczekamy na ten zestaw :


Przepraszam za opóźnienie w realizacji zamówienia.
Otrzymałem dziś dostawę towaru od producenta Roco, niestety nie było w niej wszystkich zamawianych produktów,
prawdopodobnie nie są one dostępne u producenta i przy kolejnej dostawie może nadal ich brakować.

Ps W innych nowościach H0e też zostały zmienione daty sprzedaży na nieznane a były podane konkretne terminy.
 
OP
OP
Tw53-2566

Tw53-2566

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 1 0
#15
Właśnie dostałem takie info ze sklepu tak że Tw53 - 2566 myślę że jeszcze jakiś dłuższy czas poczekamy na ten zestaw :


Przepraszam za opóźnienie w realizacji zamówienia.
Otrzymałem dziś dostawę towaru od producenta Roco, niestety nie było w niej wszystkich zamawianych produktów,
prawdopodobnie nie są one dostępne u producenta i przy kolejnej dostawie może nadal ich brakować.

Ps W innych nowościach H0e też zostały zmienione daty sprzedaży na nieznane a były podane konkretne terminy.
Szkoda , ale im dłużej się czeka tym lepsze ;)
 
Reakcje
2.459 77 2
#19
Na stronie roco jeszcze nie jest dostępny . Ciekawe skąd oni go już mają ?
Ten zestaw jest już dostępny ;) Takie info otrzymałem ze sklepu w którym złożyłem pierwsze zamówienie :

Witam. Musieli mieć ten zestaw od ręki, ja zamawiałem, go i otrzymałem informację od Roco, że jest wyprzedany.

Ps. Myślę że ten zestaw ogólnie będzie ciężko dostać ze względu na swoja cenę. Możliwe że w Dataland go mają.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki